48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Для попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очка


       20-30 квітня 2018р. у м.Чангвон (Корея) відбувся ІІ етап Кубка світу з кульової стрільби.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м 16 місце у Чангвоні посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Про високу щільність результатів на цьому світовому стрілецькому форумі свідчить той факт, що для попадання у фінальну вісімку Павлові забракло одного очка.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м Володимир Пастернак (вип. 2008р.) у кваліфікації показав сімнадцятий результат – 578 очків. Павло Коростильов тут тридцятий (572 очки), Роман Бондарук (вип. 1992р.) – тридцять третій (570).
Олег Царьков (вип.2008р.) у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 25м посів 21 місце, а у стрільбі з пневматичної – двадцять друге.
Поліна Конарєва (вип. 2017р.) у стрільбі з пневматичного пістолета настріляла тридцять третю суму (570 пунктів), а у стрільбі зі спортивного на 25м – п’ятдесять четверту (561 очки).
У дуелях змішаних команд Конарєва разом з рівненцем Олегом Омельчуком на 5 місці. Це найкращий результат українських стрільців на цих змаганнях.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені