49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Володимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у Польщі


26-30 березня 2019р. у м.Вроцлаві (Польща) відбулися традиційні міжнародні змагання «VІІ Гран Прі Юзефа Запедзкого» з швидкісної стрільби з пістолета, які зібрали представницький склад учасників з 13 країн, серед яких переможець та срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро німець Крістіан Райц та француз Жан Квіквампуа.
Змагання складалися з двох стартів, у кожному з яких визначався переможець.
У першому старті у фіналі зійшлися власне Райц і Квіквампуа – перемогу з рахунком 34:31 отримав француз. Вихованець Львівського училища фізичної культури Володимир Пастернак (вип. 2008р.) посів 4 місце. Роман Бондарук (вип. ЛУФК 1992р.) і Іван Бідняк (вип. 2003р.) у кваліфікації набрали відповідно шістнадцяту і тридцяту суму.
У другому старті перемога знову була за Квіквампуа. На цей раз у фіналі йому опонував інший німець Аарон Саутер. Результат фіналу 30:28.
    Володимир Пастернак (на фото) на цей раз піднявся на сходинку вище і виборов бронзову нагороду. У командній першості збірна України у складі Пастернака, Бондарука та полтавця Максима Городинця також на третьому місці. І і ІІ місця прогнозовано посіли німці і французи. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 рокуБлискучий виступ вихованців Львівського спортколеджу на чемпіонаті Європи зі стрільбиОлег Царьков – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільбиСтудент Львівського спортколеджу Гліб Кігітов – чемпіон Європи зі стрільбиДенис Баблюк і Крістіна Гілевич – чемпіони Європи зі стрільби по рухомій мішеніІгор Кізима – срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішеніУчні ЛУФК – срібні призери першого командного чемпіонату України зі стрільбиІгор Кізима – дворазовий чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніНа престижних змаганнях у Мюнхені Гліб Кігітов дістався до фіналівОльга Болонна – дворазова зимова чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаКоростильова і Царьков – призери міжнародних змагань «RIAC-2019» у Люксембурзі Павло і Юлія Коростильови – срібні призери міжнародної першості БелградаУ Білостоку стрільці ЛУФК змагалися за автомобільЯна Чучмарьова і Гліб Кігітов – переможці серед стрілецьких олімпійських надійГліб Кігітов і Святослав Гудзий – переможці міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільби