48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Владислава Коваль і Святослав Гудзий – чемпіони України зі стрільби


2-7 червня 2019р. у м.м.Львові та Вінниці відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів віком до 20 років.
Гвинтівочну частину чемпіонату приймала Вінниця.
У стрільбі з трьох положень на 50м серед дівчат чемпіонкою України стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Владислава Коваль. У фінальній дуелі Владислава на 2 очки випередила дніпровку Віолету Ликову.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м Коваль посіла ІІ місце. До перемоги Владиславі не вистарчило лише 0,1 очка. Перемогу у цій вправі здобула представниця Січеславщини Вероніка Скорина. Студентка ІІІ курсу Софія Пакліковська стала бронзовою призеркою. У командній першості збірна Львівської обл. у складі Коваль, Пакліковської і Марії Сулик (11 кл.) на ІІІ місці.
Ще одне «срібло» дівчата вибороли у командній стрільбі лежачи на 50м. У особистій першості Коваль посіла 4 місце, Пакліковська – п’яте.
Серед хлопців чемпіоном України у стрільбі лежачи став студент ІІ курсу Святослав Гудзий, результат переможця – 613,9 очків. Третьокурсник Андрій Злонкевич посів ІІІ місце.
У командній першості Гудзий, Злонкевич і ще один третьокурсник Олег Замико на І місці!
Ще один чемпіонський титул хлопці вибороли у стрільбі з пневматичної гвинтівки. У особистій першості Замико на ІІІ місці, Гудзий сьомий, а Злонкевич – дев’ятий.
Олег Замико став срібним призером у стрільбі на 50м з трьох положень. Святослав Гудзий тут шостий.
     У гвинтівочному міксті Коваль і Гудзий у фіналі поступилися одесцям Валерії Островській і Кирилу Козюку і посіли ІІ місце. Пакліковська і Замико показали четвертий результат. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Юрій Колесник і Роман Плескун – бронзові медалісти юніорського чемпіонату ЄвропиНа етапі Кубка світу у Ріо Володимир Пастернак дванадцятийУ чемпіонській дуелі двох вихованців ЛУФК перемогу святкував БаблюкЮна Яна Чучмарьова – чемпіонка України у олімпійській стрілецькій вправі ПП-3На чемпіонаті України зі стрільби відзначилися Чучмарьова і КуріпкоНа юнацькому чемпіонаті України зі стрільби рівних не було Баблюку і ГілевичЯна Чучмарьова серед найкращих молодих стрільців світу не загубиласяЮрій Колесник – срібний призер юніорського Кубка світу зі стрільбиКрістіна Гілевич – чемпіонка і рекордсменка ЄвропиЮна Яна Чучмарьова – триразова чемпіонка України зі стрільби серед молодіСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському Кубку світу зі стрільбиПавло Коростильов – бронзовий призер ІІ Європейських ігор зі стрільбиДенис Баблюк – бронзовий призер юніорського чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніВладислава Коваль і Святослав Гудзий – чемпіони України зі стрільбиЮрій Колесник і Яна Чучмарьова – найсильніші пістолетники-юніори України