Кульова стрільба : Денис Баблюк – бронзовий призер юніорського чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішені

У м.Вінниці 2-7 червня 2019р. відбувся чемпіонат України зі стрільби по рухомій мішені серед юніорів – спортсменів віком до 20 років.
У стрільбі по мішені, що рухається на першому етапі повільно, а в другій стадії змагань швидко (вправа ГП-12) бронзовим призером юніорського чемпіонату став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Денис Баблюк (на фото). У медальному матчі за «бронзу» Денис переміг львів’янина Андрія Драчука 6:1.
         У стрільбі по мішені, що рухається із змінною швидкістю (вправа ГП-11а) Баблюк показав четвертий результат – 371 очко. Переміг Данило Даніленко з Вінниці – 379 пунктів.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.

Кульова стрільба

Юрій Колесник і Роман Плескун – бронзові медалісти юніорського чемпіонату ЄвропиНа етапі Кубка світу у Ріо Володимир Пастернак дванадцятийУ чемпіонській дуелі двох вихованців ЛУФК перемогу святкував БаблюкЮна Яна Чучмарьова – чемпіонка України у олімпійській стрілецькій вправі ПП-3На чемпіонаті України зі стрільби відзначилися Чучмарьова і КуріпкоНа юнацькому чемпіонаті України зі стрільби рівних не було Баблюку і ГілевичЯна Чучмарьова серед найкращих молодих стрільців світу не загубиласяЮрій Колесник – срібний призер юніорського Кубка світу зі стрільбиКрістіна Гілевич – чемпіонка і рекордсменка ЄвропиЮна Яна Чучмарьова – триразова чемпіонка України зі стрільби серед молодіСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському Кубку світу зі стрільбиПавло Коростильов – бронзовий призер ІІ Європейських ігор зі стрільбиДенис Баблюк – бронзовий призер юніорського чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніВладислава Коваль і Святослав Гудзий – чемпіони України зі стрільбиЮрій Колесник і Яна Чучмарьова – найсильніші пістолетники-юніори України