Кульова стрільба : Стрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонаті

У м.Львові на стрілецькому комплексі СКА 30 травня – 5 червня 2018р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів – стрільців віком до 20 років.
   У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник (на фото). Результат Юрія – 585 очків.
У стрільбі зі стандартного пістолета на 25м (МП-10) у Колесника срібна медаль. На одне очко Юрія випередив минулорічний випускник училища Сергій Клещенко. Ще одне «срібло» Колесник виборов у стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета на 10м. Асистувала Юрію одинадцятикласниця училища Соломія Возняк.
У швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8) Юрій Колесник – бронзовий призер.
У командних стрільбах у вправах МП-10, МП-8 і ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10м) збірна Львівщини у складі того ж Колесника, Сергія Клещенка та дев’ятикласника Романа Плескуна – триразовий переможець змагань.
Серед дівчат срібною призеркою у стрільбі зі спортивного пістолета стала студентка ІІ курсу Альона Шевченко. У командній першості у цій вправі Альона разом з Соломією Возняк – золоті медалістки.
У стрільбі з пневматичного пістолета Шевченко і Возняк – срібні призерки.
Анастасія Колодяжна (11кл.) у командній стрільбі чемпіонка в ПП-3 та срібна призерка в МП-5.
Другокурсниця Софія Пакліковська стала переможницею у стрільбі з пневматичної гвинтівки. У фіналі Софія на 0,3 очка обійшла киянку Марію Науменко. У командній першості Львівське тріо Софія Пакліковська – Марія Сулик – Вероніка Антощак (всі – учениці ЛУФК) на третьому місці.
Серед юніорів-гвинтівочників збірна Львівщини у складі студентів училища Святослава Гудзого, Андрія Злонкевича та Олега Замико посіла І місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки та другі місця у стрільбі з довільної гвинтівки на 50м та зі стрільби лежачи. У особистій першості хлопці у шестірці кращих.
У стрільбі змішаних команд з пневматичної гвинтівки Олег Замико і Софія Пакліковська перемогли з рекордом України у фіналі, який тепер складає 477 очків. Андрій Кузів (ІІІ курс) і Марія Сулик (10кл.) на ІІІ місці.
У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) чемпіонкою України стала учениця 10 класу училища Крістіна Гілевич. У фіналі Крістіна з рахунком 6:0 обстріляла свою подругу по юніорській збірній Олену Артюхович з Дніпра. У ГП-11а  (змінна швидкість руху мішені) Крістіна – срібна призерка.
Дві срібні нагороди у вправах ГП-11а  і ГП-12 в активі одинадцятикласника Дениса Баблюка.
На загал, учні і студенти училища вибороли на юніорській першості 17 золотих, 13 срібних і 1 бронзову медалі.
P.S. Прикро, але змагання на стрілецькому комплексі СКА стали останніми принаймі у цьому році. Як вже відомо, в ніч на 10 червня на комплексі сталася масштабна пожежа, яка зруйнувала стрілецькі тири, що знаходилися на ІІ і ІІІ поверхах.

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби