Водне поло : Ватерполісти Львівського коледжу спорту - срібні призери юніорського чемпіонату України

У м.Дніпрі 5-9 травня 2021 р.  відбувся ІІІ, фінальний, тур чемпіонатів України серед чоловічих команд вищої ліги та юніорів віком до 18 років.
           У юніорському чемпіонаті команда Львівського коледжу спорту перемогла Дніпровський університет 11:9 та поступилася зб.Харківської обл. 4:8, набрала у підсумку 6 очків і посіла ІІ місце.
          У складі команди срібними призерами юніорського чемпіонату стали Чінгіз Агаджанов, Ян-Данило Буць, Арсеній Зелик, Ігор Любінський, Данило Хацко (11кл.), Лук'ян Мікула, Дмитро Гупаловський, Максим Касіянчук, Андрій Михайлов, Данило Соколов, Олександр Смірнов (10кл.), Назар Гагалюк, Нікіта Газієв, Андрій Лободинський (9кл.), Марко Хитрий (8кл.).
      У чемпіонаті серед дорослих, який проходив паралельно, окрім уже зіграних ігор юніорської першості хлопці поступилися Львівській ДЮСШ ім.Анатолія Дідуха (кол.ДЮСШ №3) 10:12, ДЮСШ №21 м.Києва 8:13, заграли унічию з ужгородським "Динамо" 11:11, набрали 10 очків і посіли 4 місце.
5.ДНУ Дніпро                       - 0.
      Примітка: за команду ДЮСШ ім.Анатолія Дідуха виступали, в основному, вчорашні випускники Львівського коледжу спорту.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Водне поло

Водне поло

Учні відділення водного поло - чемпіони України! ІІ місце учнів коледжу на міжнародному турнірі з водного полоВихованці відділення водного поло – срібні призери міжнародного турніру Nereus Cup серед юніорівПеремога вихованців відділення водного поло на міжнародному юнацькому турнірі в ПольщіУчні відділення водного поло – переможці міжнародного турніру у Хорватії! Результати ІІ туру Суперліги України з водного поло20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд СуперлігиДруге місце команди водного поло у першому турі “WP Tour Series”ІІІ місце команди водного поло на міжнародному турнірі “Chisinau Cup”Ватерполісти вибороли срібні медалі міжнародного турніру в КишиневіШестеро ватерполістів коледжу – володарі Суперкубка України-2023 з водного полоОлександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного полоУспіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи