Водне поло : Пам'ять випускника ЛУФК Сергія Харіна ватерполісти вшанували у Словаччині

Ватерполісти Львівського училища фізичної культури посіли 6 місце на міжнародному турнірі пам'яті випускника ЛУФК Сергія Харіна серед гравців віком до 15 років, який з 24 до 27 березня 2016р. проходив у словацькому місті Новаки.
На попередній стадії змагань львів'яни послідовно поступились командам м.Потсдама (Німеччина) 7:12 та місцевого Ватерпольного клубу 6:17, перемогли опонентів з м.Будапешта (Угорщина) 12:8 і посіли ІІІ місце у групі «А».
У 1/4 фіналу хлопці знову програли, на цей раз команді з м.Кишинева (Молдова) 8:14, а в сітці за 5-8 місця перемогли клуб м.П'єштани (Словаччина) 9:6 і поступились господарям 3:17.
З кращого боку на турнірі показали себе Владислав Феоктістов, Максим Осика, Костянтин Алєксєєв (9кл.), Володимир Булачек, Владислав Панченяк (8кл.)
Підсумковий розподіл місць: 1. СК м.Ганновера (Німеччина), 2. СК м.Кишинева (Молдова), 3. СК м.Сегеда (Угорщина), 4. СК м.Потсдама (Німеччина), 5. СК м.Новаки (Словаччина), 6. УФК м.Львів (Україна), 7. СК м.П'єштани (Словаччина), 8. СК м.Будапешта (Угорщина).
Коротка довідка.
Св.п. Сергій Харін народився 1963р. у Львові. Випуксник Львівського спортінтернату (сьогодні Львівське училище фізичної культури). Багато років виступав за команду «Динамо» Львів. У складі молодіжної збірної команди СРСР став чемпіоном Європи та світу. Спортивну кар’єру продовжив у словацькому м.Новаки, де осів на постійне місце проживання. У складі збірної Словаччини брав участь у ХХVІІ літніх Олімпійських іграх у м.Сіднеї. Після закінчення активних виступів перейшов на тренерську роботу. Тренував місцевий клуб «Новакія». У 2011р. Сергія Харіна не стало… В честь його світлої пам'яті словацькі друзі започаткували міжнародний юнацький турнір, який став традиційним.

Учні відділення водного поло - чемпіони України! ІІ місце учнів коледжу на міжнародному турнірі з водного полоВихованці відділення водного поло – срібні призери міжнародного турніру Nereus Cup серед юніорівПеремога вихованців відділення водного поло на міжнародному юнацькому турнірі в ПольщіУчні відділення водного поло – переможці міжнародного турніру у Хорватії! Результати ІІ туру Суперліги України з водного поло20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд СуперлігиДруге місце команди водного поло у першому турі “WP Tour Series”ІІІ місце команди водного поло на міжнародному турнірі “Chisinau Cup”Ватерполісти вибороли срібні медалі міжнародного турніру в КишиневіШестеро ватерполістів коледжу – володарі Суперкубка України-2023 з водного полоОлександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного полоУспіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи