Вільна боротьба : Борчині ЛУФК домінували на Кубку України

4 золоті, 4 срібні, 6 бронзових нагород завоювали вихованки відділення боротьби Львівського училища фізичної культури на Кубку України з жіночої боротьби, який 24-27 січня 2010р. пройшов у Броварах.
У найлегшій ваговій категорії до 44кг рівних не було студентці ІІ курсу Анжелі Клещевій. У ваговій категорії до 48кг першокурсниця Марія Лівач у фінальній сутичці у рівній боротьбі поступилася донечанці Христині Дарануці і посіла 2 місце. На третю сходинку у цій вазі піднялася минулорічна випускниця ЛУФК Ольга Шнайдер. Це перший вагомий успіх Олі на «дорослих» змаганнях. У наступній ваговій категорії (51кг) фаворитка змагань, другокурсниця Мар’яна Безрука у півфіналі несподівано поступилася киянці Анні Старигіній і зуміла завоювати тільки бронзову медаль. До речі, Аня Старигіна у свій час борцівські університети також проходила у Львівському УФК у Заслуженого тренера України Олега Сазонова.
Цікава боротьба розгорнулася у вазі до 55кг, де у фіналі зійшлися дві молоді амбітні, але вже достатні титуловані атлетки: двадцятирічна калушанка, чемпіонка Європи-2009 серед юніорів Ірина Харів та на рік молодша, чемпіонка світу-2009 серед молоді, третьокурсниця ЛУФК Юлія Благіня. У впертій боротьбі на цей раз перемогла Харів, Юлія Благіня – друга. Третя – випускниця відділення боротьби Ольга Нарепеха.
У ваговій категорії до 59кг рівних не було срібній призерці минулорічної світової молодіжної першості, третьокурсниці училища Ірині Гусяк. У фіналі Іра здолала борчиню із Донецька Ольгу Кожекіну. Третє місце у цій вазі посіла минулорічна випускниця УФК Антоніна Птицин.
У вазі до 63кг золоту медаль розіграли між собою дві вихованки відділення боротьби училища, екс-чемпіонка Європи Мар’яна Квятковська та бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи Ірина Нетреба. Перемогла молодша Ірина Нетреба. Третє місце посіла одинадцятикласниця УФК, ще юначка і кандидат на участь в І Юнацьких Олімпійських іграх Тетяна Лавренчук.
У вазі до 67кг випускниця ЛУФК Алла Черкасова здолала донечанку Аліну Махиню.
У найважчій ваговій категорії до 72кг друге місце посіла студентка ІІІ курсу Христина Кауфман. Христина обійшла минулорічну випускницю Оксану Ващук, яка на третій позиції.
Додамо, що у Кубковому турнірі не брали участі перші номери національної збірної, вихованки ЛУФК Наталя Синишин, Олександра Когут, Людмила Балушка та Юлія Остапчук, які у ці дні виступлять на гран прі «Іван Яригін-2010» у м.Красноярську.
Найти новое про Макс Поляков на этом сайте

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу