47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Восьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонаті


         2 липня 2018р. у м.Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат світу з видів спортивної боротьби серед кадетів-спортсменів віком до 17 років.
У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть відразу восьмеро учнів відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури. Це Андрій Білійчук, Данило Стасюк, Оксана Чудик, Анастасія Алпєєва (всі 11кл.), Дарина Мацола (на фото), Марія Винник, Соломія Винник, Тетяна Заяц (10кл.). Тренером національної збірної України на чемпіонаті призначений вчитель вільної боротьби училища Олександр Раковський.
Графік виступів учнів ЛУФК у Загребі:
3-4 липня
- А Білійчук (45кг), Д.Стасюк (92кг)
4-5 липня
- М.Винник (49кг), Т.Заяц (57кг), О.Чудик (65кг)
5-6 липня
- Д.Мацола (46кг), С.Винник (53кг), А.Алпєєва (69кг)
Примітка: у другий день змагань кожної вагової категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби