Вільна боротьба : Томищ, Мацола і Заяц вибороли путівки на чемпіонат Європи серед schoolgirls

24-25 березня 2017р. у Львові у легкоатлетичному манежі СКА відбувся Всеукраїнський турнір пам’яті вихованця Львівського училища фізичної культури, майстра спорту міжнародного класу Ігоря Первачука з вільної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
   В змаганнях дівчат вагової категорії до 37кг переможницею турніру стала учениця 9 класу училища Марія Томищ (на фото). У фіналі Марія не залишила жодних шансів івано-франківчанці Ірині Войтків.
    У наступній вазі до 40кг свою подругу по тренуваннях і навчанню підтримала Дарина Мацола. Перед Дариною у фіналі не встояла Аміна Пономарьова з Запоріжжя.
  Найважче на турнірі перемога далася Тетяні Заяц (9кл.). Але Таня проявила характер і у фіналі в рівному поєдинку за нічийного рахунку 8:8 виявилася кращою за херсонку Любов Швец.
  Усі троє дівчат крім звичних нагород вибороли путівки на чемпіонат Європи серед спортсменів віком до 15 років, т.зв. schoolboys (schoolgirls), який цього року вперше відбудеться у Сербії.
  У вазі до 44кг бронзовою призеркою турніру стала восьмикласниця Олександра Хоменець. Однокласниці Олександри Кароліна Повк і Манола Скобельська посіли п’яті місця.
  Не відставали від дівчат і хлопці. Срібними призерами змагань стали  учень 8 класу Андрій Харківський (в/к до 73кг) та дев’ятикласник Андрій Сваричевський (53кг). На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Андрій Чекмак, Костянтин Климишин, Юрій Білик (9кл.), Юрій Вовк і Андрій Ткач (8кл.).
     Коротка довідка про Ігоря Первачука.
   Св.п. Ігор Первачук нар. 1 березня 1964р. у Львові. З 9 років почав займатися вільною боротьбою, захоплення якою стало справою усього його життя.
  У 1980р. поступив у навчання у Львівську обласну загальноосвітню школу-інтернат спортивного профілю (сьогодні Львівське училище фізичної культури), де до нього прийшли найбільші успіхи.
   У 1982р. у складі юнацької збірної СРСР Ігор Первачук виборов бронзову медаль світової першості, а через рік став чемпіоном світу серед юніорів.
  1984 Ігор Первачук стає чемпіоном Європи і володарем Кубка світу серед юніорів. Входив до складу дорослої збірної СРСР.
  ... 15 грудня 2008р. на 44-му році пішов з життя після важкої і невиліковної хвороби, хоч боровся з нею до останнього.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"