Вільна боротьба : Шуптар і Квятковський – бронзові призери Кубка світу серед клубних команд

30 листопада – 2 грудня 2016р. у м.Харкові відбувся Кубок світу з вільної боротьби серед клубних команд.
Участь у цих престижних змаганнях під егідою Міжнародної федерації боротьби (UWW) взяли 12 команд з 10 країн світу. Україна на турнірі була представлена двома колективами: «Здоров’я» та ЦСКА. За команду «Здоров’я» фактично виступав перший склад національної збірної, серед них вихованці Львівського училища фізичної культури Василь Шуптар (вип.2011р.) та Андрій Квятковський (вип.2007р.).
На попередньому етапі всі команди були розподілені на 4 групи, де змагались за коловою системою. «Здоров’я» впевнено перемогло команди Монголії та Білорусі з однаковим рахунком 8:0 і стало переможцем групи «Б». В інших групах перемогли «Titan Mercury» (США), «Razi» (Іран) та команда Вірменії.
Далі переможці груп зустрілись у півфіналах. «Razi» впевнено здолав Вірменію 8:0, а зустріч американців з нашою командою закінчилась унічию 4:4. За більшою кількістю балів, здобутих в особистих поєдинках, перемога у зустрічі дісталася «Titan Mercury».
У фіналі американська команда перемогла іранців 4:3 і стала володарем Кубка світу. Бронзові нагороди дісталися команді «Здоров’я», яка у поєдинку за ІІІ місце здолала Вірменію 6:2.
Слід відзначити, що і Василь Шуптар (на фото) і Андрій Квятковський у всіх своїх сутичках на турнірі здобули впевнені перемоги і внесли вагомий вклад у загальний успіх команди.
12. Команда Білорусі.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"