Вільна боротьба : Цілковита перевага борчинь ЛУФК на турнірі Дуная

Цілковитою перевагою борчинь Львівського училища фізичної культури завершився Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Леоніда Дуная, який 19-21 січня 2017р. проходив у м.Харкові. В активі дівчат 7 золотих, 1 срібна, 6 бронзових нагород.
Переможницями турніру стали учениці 9 класу Марія Томищ (в/к до 38кг), Соломія Винник (52кг), десятикласниці Катерина Зелених (60кг), Оксана Чудик (65кг), Романна Вовчак (70кг), одинадцятикласниці Анастасія Падошик (43кг) та Аліна Сивак (46кг).
Срібну медаль турніру виборола учениця 11 класу Анастасія Лавренчук. У фіналі вагової категорії до 65кг Анастасія у рівному поєдинку поступилася Оксані Чудик з рахунком 0:2.
На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися дев’ятикласниці Дарина Мацола (40кг), Марія Винник (49кг), учениці 10 класу Вікторія Бабіцька (52кг), Христина Тимофіїв (56кг), Анастасія Алпєєва (60кг), одинадцятикласниця Катерина Чаленко (40кг).
Тренер команди Олександр Раковський відзначив, що всі дівчата показали добру підготовленість, переважали своїх суперниць як технічно, так і тактично. З кращого боку на турнірі проявили себе Марія Томищ, Катерина Зелених, Анастасія Падошик, Романна Вовчак, Аліна Сивак (на фото), які свої фінальні сутички закінчили достроково.
Високі вольові якості продемонструвала Соломія Винник, яка у фіналі у напруженій боротьбі здолала старшу за себе броварчанку Марту Паньків 11:5.
Хлопці училища виступили менш вдало, хоч слід зауважити, що рівень чоловічої частини змагань був значно вищий. Окрім найсильніших українських кадетів (спортсмени віком до 17 років) в турнірі взяли участь молоді атлети з Білорусі, Вірменії, Грузії, Німеччини та Туреччини.
У ваговій категорії до 58кг срібним призером змагань став учень 11 класу Володимир Рибін. У вирішальному поєдинку Володимир з рахунком 4:8 поступився грузину Торніке Катамадзе. Також срібна нагорода в активі десятикласника Данила Стасюка. У фіналі категорії до 85кг Данило не зумів побороти киянина Романа Ричка.
ІІІ місце у вазі до 63кг посів одинадцятикласник Юрій Дуняк.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"