Вільна боротьба : Тетяна Кіт – переможниця представницького міжнародного турніру у Польщі

У столиці Польщі впродовж 7-9 липня 2017р. відбувся представницький міжнародний турнір «POLANDOPEN» з жіночої боротьби. На розвідку до європейських  борчинь на передодні чемпіонату світу до Варшави завітали представниці таких сильних борцівських шкіл, як китайська, японська, монгольська, американська, казахська.
У ваговій категорії до 55кг переможницею турніру стала вихованка Львівського училища фізичної культури Тетяна Кіт (вип.2015р.). У Варшаві Таня (на фото) пройшла випробування монголкою Д.Екхембаяр 6:1, Маріною Сєднєвою з Казахстану - перемога «на туше», Веронікою Чуміковою з Росії –  «на туше» та у фіналі ще з однією росіянкою Ніною Менковою 6:1.
У вазі до 63кг бронзову медаль виборола Юлія Ткач (вип.2009р.) У 1/4 фіналу Юлія перемогла росіянку Інну Тражукову 5:1, а у півфіналі поступилася майбутній переможниці Руїхуа з Китаю 1:8. У поєдинку за III місце Ткач декласувала іншу росіянку Анжелу Фоменко 12:2.
У категорії до 53кг 5 місце посіла Ірина Гусяк (вип.2010р.). Ірина, яка відновлюється після важкої травми, в 1/4 фіналу поступилася Роксані Засіні з Польщі 0:4, яка в кінцевому підсумку стала переможницею турніру, а в поєдинку за III місце ще й не змогла осилити Наталію Малишеву з Росії 4:6.
  Також п’ятою у вазі до 60кг стала студентка  II курсу училища, ще юніорка за віком Ангеліна Лисак. У 1/4 Ангеліна поступилася сильній китаянці, майбутній переможниці Жангтін Жов 4:12, а у поєдинку за «бронзу» - ще й казашці Аялим Кассимовій 4:7.
Місця інших українок на турнірі:  Ілона Семків (48кг) – 9е , Лариса Скоблюк (вип.2010р., 53кг) – 12е, Олена  Кремзер (58кг) – 5е, Ірина Чихарадзе (58кг) – 8е, Софія Боднар (60кг) - 7е, Марія Ільчишин (63кг) - 8е, Алла Белінська (69кг) – IIIє, Анастасія Шустова (75кг) -7е, Катерина Бурмістрова (75кг) – 13е.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"