50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт


Учні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів

         
   У м.Кропивницькому 28-30 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з велоперегонів на шосе серед юнаків віком до 16 років.
             У індивідуальній гонці на 15км срібним призером чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Дев'ятикласник Матвій Хацинський посів 26 місце.
           У командній першості хлопці у складі збірної команди четверті.

Учень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів

              У Львові 14-18 квітня 2021 р. паралельно з чемпіонатом України з велоперегонів на треку серед молоді відбувся юнацький чемпіонат України - змагалися спортсмени віком до 16 років.

Студенти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів

          У м.Львові 14-18 квітня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років.
          В змаганнях чоловіків триразовим молодіжним чемпіоном України став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв. Микита переміг у груповій гонці на 120 кіл, командній гонці переслідування на 4км та у медісоні. В активі талановитого трековика також "срібло" у індивідуальній гонці переслідування на 4км та у омніумі - велосипедному багатоборстві.

Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на треку

           16 медалей, з них 7 золотих, вибороли учні Львівського коледжу спорту на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який 11-14 березня 2021 р.  відбувся у Львові паралельно з дорослою першістю.

СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУ

         У м.Львові на єдиному в Україні критому велотреці НСБЛВС МО України 2-5 березня відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку у неолімпійських видах змагань.
У скретчі - різновиді групових перегонів на 15 км, чемпіоном України став студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Андрій Ганзін. У боротьбі за чемпіонський титул Андрій випередив своїх старших товаришів, також вихованців коледжу Олександра Кривича та Романа Гладиша.
 

Клімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на треку

     Відразу троє вихованок Львівського коледжу спорту стали бронзовими призерками чемпіонату Європи з велоперегонів на треку, який у ці дні триває у болгарському Пловдиві. 
Вихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на треку

У м.Пловдиві (Болгарія) триває чемпіонат Європи з велоперегонів на треку.
      Другого дня змагань срібну медаль чемпіонату у гонці скретч - різновиді групової гонки на 15км виборов вихованець Львівського коледжу спорту Роман Гладиш (на фото).  


Вихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на треку

      У м.Пловдиві (Болгарія) 11 листопада 2020р. розпочався чемпіонат Європи з велоперегонів на треку. 

Соломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 року

    Студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук (на фото) визнана найкращою спортсменкою Львівщини у жовтні 2020 року. Юлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку

     У м.Фйоренцуола-д'Арда (Італія) 8-13 жовтня відбувся чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів. 

Матвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаків

           У м.Львові у програмі осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку, який відбувся на велодромі СКА 29 вересня - 4жовтня, найсильніших велотрековиків визначили юнаки і дівчата віком до 14 років.
         Серед хлопців рівних на чемпіонаті не було учневі 9 класу Львівського коледжу спорту Матвію Хацинському. Матвій 8 разів виходив на старт і у всіх гонках перемагав.

Данило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на треку

         У м.Львові 29 вересня-4 жовтня у програмі осіннього чемпіонаті України з велоперегонів на треку відбулася і юнацька національна першість.
Серед юнаків віком до 16 років чотириразовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.

Кондратенко та Горбовий - чемпіони України з велоперегонів на треку серед юніорів

      У м.Львові у програмі осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку, який відбувся на велодромі СКА 29 вересня-4 жовтня, звання найсильніших розіграли і юніори - спортсмени віком до18 років.
У командній гонці переслідування на 4км чемпіоном України у складі юніорської збірної команди України став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Володимир Кондратенко. 

Соломія Лукачук - дворазова чемпіонка України з велоперегонів на треку

       
         29 вересня-4 жовтня на львівському велодромі СКА відбувся осінній чемпіонат України з велоперегонів на треку. 
У командному спринті чемпіонкою України у парі з львів'янкою Тетяною Вачко стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук.
Свою другу золоту медаль чемпіонки Соломія здобула у гонці темпо.

Матвій Хацинський - триразовий срібний призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

      Учень 9 класу Львівського коледжу спорту Матвій Хацинський виборов 3 срібні медалі на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на шосе, який 18-20 вересня відбувся у м.Кропивницькому. 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти