50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : На чемпіонаті України Гойда і Юрін відігрались у командному турнірі і стали чемпіонами


У м.Києві 25-26 січня 2019р. відбувся чемпіонат України з фехтування на рапірах серед юніорів.
В поєдинках на особисту першість срібним призером чемпіонату став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Даниїл Гойда. У фіналі Даниїл одним уколом (14:15) поступився миколаївському мушкетеру Владиславу Скалію. З таким же рахунком в ¼-ій фіналу Скалію програв і однокурсник Гойди Ігор Юрін. У Юріна – восьма підсумкова позиція.
Хлопці зуміли відігратись у командному турнірі, де у вирішальному поєдинку перемогли миколаївців 45:38. Окрім Гойди і Юріна у складі командних чемпіонів – зб.Львівської обл. фехтував і минулорічний випускник училища Михайло Боднар.
     В особистих змаганнях Михайло посів 13 місце, а учень 10 класу Яків Гойда – двадцять друге. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Вихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з фехтування на рапірах серед молодіТитул чемпіона України з фехтування на рапірах розіграли вихованці спортколеджуП'ятеро вихованців коледжу у топ-10 турніру сильніших рапіристів України Софія Твердохліб - срібна призерка кадетського ЧУ з фехтування на шпагахКлод Юнес - чемпіон, Ксенія Пантєлєєва - віцечемпіонка України з фехтуванняІгор Юрін та Михайло Боднар – серед кращих в Кубку України з фехтуванняГойда і Юрін на юніорському чемпіонаті Європи дев’яті у командіНа етапі Кубка світу у Барселоні Ксенія Пантєлєєва у топ-16Гойда і Юрін на юніорському Кубку світу у Лешно тринадцяті у командіАнастасія Гентош – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України Гойда і Юрін відігрались у командному турнірі і стали чемпіонамиНа Гран Прі Катару Ксенія Пантєлєєва у топ-20На Кубку світу в Удіне Ігор Юрін поступився майбутньому переможцюНа етапі Кубка світу у Гавані Пантелєєва і Шемякіна четверті Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірах