50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спотривна гімнастика : У Львові стартував І Міжнародний Галицький фестиваль гімнастики спортивної


8-9 квітня 2011р. у гімнастичному залі СКА, що по вул. Княгині Ольги,3а пройде І Міжнародний Галицький фестиваль гімнастики спортивної.
Змагання проходитимуть серед дівчат 2х вікових категорій: 1997р.н. і старших та 1998р.н. і молодших.
Організаторами змагань виступають управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Львівське училище фізичної культури, СДЮШОР «Олімп-Л» та центр творчості дітей і юнацтва Галичини «Погулянка». Спонсори фестивалю: стоматологічна клініка «Біш-компані» (співвласник Мар'яна Білик-Томашек) та Олександра Єсіпова.
В гості до львів’ян приїхали гімнастки з таких сильних гімнастичних центрів України як Донецьк, Київ, Одеса, Хмельницький, Черкаси.
Програма змагань:
8 квітня – п’ятниця
12.00 – урочисте відкриття змагань;
13.00 – змагання серед команд та багатоборство – І зміна;
15.00 – ІІ зміна.
 
9 квітня – субота
10.00 – фінали на окремих гімнастичних приладах;
13.00 – урочисте закриття змагань, нагородження переможців.
Джерело: Власна інформація
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСпотривна гімнастика

Спотривна гімнастика

Ірина Романчук відновилася після важкої травмиНаталія Городній – бронзовий призер чемпіонату світу… через 13 років після змаганьРоманчук у Котбусі травмуваласяРоманчук краща у стрибкуІрина Романчук – бронзова лауреатка Кубку УкраїниРоманчук у Москві за крок від медалейІрина Романчук виграла Кубок БарбуркиІрина Романчук у п’ятірці сильніших гімнасток УкраїниІрина Романчук у національній збірнійНа Галицькому фестивалі домінували киянки та донечанкиУ Львові стартував І Міжнародний Галицький фестиваль гімнастики спортивноїГімнастки ЛУФК на молодіжних іграх третіIV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Ірини Івлєвої26-28 березня відбудуться ІV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам. І. Івлєвої12-13 грудня в приміщенні гімнастичного залу СКА пройшов одинадцятий традиційний міжнародний меморіа