50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спотривна гімнастика : IV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Ірини Івлєвої


З ініціативи Львівського училища фізичної культури (директор Степан Родак) та Фонду підтримки спортивної гімнастики імені Ірини Івлєвої (співголова Василь Свищов) у м.Львові 27-28 березня 2009 р. пройшли IV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам’яті  Ірини  Івлєвої. У змаганнях взяли участь 78 спортсменок віком від 7 до 11 років з Кіровограда, Запоріжжя, Одеси, Хмельницького, Тернополя, Рівного, Білої Церкви, Червонограда та Львова, які змагались  за програмою І юнацького, ІІІ та ІІ спортивного розрядів.
 
Переможці змагань:
за програмою І юнацького розряду
1. Горохова Яна (м.Кіровоград)            -        54,85 б.
2. Кобилько Ірина (м.Кіровоград)           -        54,05 б.
3. Полтавець Мар’яна (м.Біла Церква)-         51,4 б.
за програмою ІІІ спортивного розряду
1. Дуйловська Влада (м.Хмельницький) -      53,35 б.
2. Шаповалова Аліна (м.Кіровоград)       -     52,85 б.
3. Загребельна Світлана (м.Кіровград)   -    52,0 б.
за програмою ІІ спортивного розряду
1. Ковтун  Вікторія (М.Кіровоград)     -        55,9 б.
2. Піроженко Яна (м.Одеса)                 -        49,8 б.
3. Синюшко Анна-Марія (м.Львів)       -        45,9 б.
 
Під час урочистого відкриття змагань були вручені сертифікати стипендіатів  ім. Ірини Івлєвої  на 2009 р.  Стипендіатами стипендії ім.І.Івлєвої  стали кращі учениці відділення спортивної гімнастики Львівського училища фізичної культури, члени резерву національної збірної команди України Олена Шеремет та Євгенія Шаповалова.
 
Довідка
Ірина Івлєва – майстер спорту зі спортивної гімнастики, випускниця відділення спортивної гімнастики Львівського училища фізичної культури та факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка. Останні роки свого життя проживала у м.Торонто (Канада), де працювала тренером зі спортивної гімнастики. Трагічно загинула в автомобільній катастрофі по дорозі на гімнастичні змагання.
 
У 2006 році з ініціативи чоловіка І.Івлєвої Василя Свищова у м.Львові засновано Фонд підтримки спортивної гімнастики, який підтримує різноманітні гімнастичні заходи та ініціативи.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСпотривна гімнастика

Спотривна гімнастика

Ірина Романчук відновилася після важкої травмиНаталія Городній – бронзовий призер чемпіонату світу… через 13 років після змаганьРоманчук у Котбусі травмуваласяРоманчук краща у стрибкуІрина Романчук – бронзова лауреатка Кубку УкраїниРоманчук у Москві за крок від медалейІрина Романчук виграла Кубок БарбуркиІрина Романчук у п’ятірці сильніших гімнасток УкраїниІрина Романчук у національній збірнійНа Галицькому фестивалі домінували киянки та донечанкиУ Львові стартував І Міжнародний Галицький фестиваль гімнастики спортивноїГімнастки ЛУФК на молодіжних іграх третіIV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Ірини Івлєвої26-28 березня відбудуться ІV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам. І. Івлєвої12-13 грудня в приміщенні гімнастичного залу СКА пройшов одинадцятий традиційний міжнародний меморіа