50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Спортсмени


Прізвище, ім’я
Рік нар.
Клас/ курс
Розряд
Вид спорту
Вчитель спорту
1.     
Закашевська Маргарита
2001
ІІІ
І
Важка атлетика
Плюта В.Є.
2.     
Лейба Максим
2004
І
КМС
Гандбол
Мельник Валерій Олександрович
3.     
Городня Марія
2005
11
МС
Плавання
Шиманський А.Р.
4.     
Тарас Олег
2004
11
КМС
Плавання
Шиманський А.Р.
5.     
Степаненко Катерина
2005
11
КМС
Худ. гімнастика
Сороковська К.П., Іванів І.Я.
6.     
Галкін Олексій
2005
11
І
Плавання
Ромашко Т.А.
7.     
Токарська Діана
2006
10
КМС
Худ. гімнастика
Іванів І.Я., Сороковська К.П.
8.     
Бенцак Роман
2006
10
І
Плавання
Ромашко Т.А.
9.     
Сидорак Каріна
2006
9
КМС
Худ. гімнастика
Сороковська К.П., Іванів І.Я.
10. 
Ощіпко Сніжана
2006
9
КМС
Худ. гімнастика
Сороковська К.П., Іванів І.Я.
11. 
Щудлюк Єлизавета
2007
9
КМС
Худ. гімнастика
Тарасяк Х.І.
12. 
Дуда Софія
2006
9
КМС
Худ. гімнастика
Кравченко О.О.
13. 
Ключ Вероніка
2007
9
ІІ
Теніс
Загачевський  В.І., Кірічок Д.В.
14. 
Григоращук Назар
2006
9
ІІ
Плавання
Шиманський А.Р., Копетчак А.
15. 
Десятник Роман
2007
9
І юн.
Баскетбол
Скрипець Е.Б.
16. 
Новачук Артем
2007
9
ІІ
Баскетбол
Скрипець Е.Б.
17. 
Тягнибок Тереза
2006
9
КМС
Кінний спорт
Гут О.М.
18. 
Крупа Ілона
2007
9
МС
Спортивна гімнастика
Гаврищук Надія Хайдарівна
19. 
Пархоменко Максим
2006
9
ІІ
Дзюдо
Корчемлюк О.Ю.
20. 
Абрамович Єлізавета
2008
8
І
Худ. гімнастика
Тарасяк Х.І.
21. 
Душний Богдан
2007
8
І юн.
Баскетбол
Скрипець Е.Б.
22. 
Єргієва Анна
2008
7
КМС
Худ. гімнастика
Тарасяк Х.І.
23. 
Корзан Діана
2008
7
КМС
Спорт. гімнастика
Хандога О.Р.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

На Олімпійському уроці–майже 300 учнів та студентів найкращого в Україні Львівського коледжу спорту!Переможці і призери першості коледжу з легкоатлетичного кросу З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Вихованець спортколеджу Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у олімпійському липніП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в ТокіоСвято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спортуУ дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсівКаріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорокНайкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів6 травня - День Львівського коледжу спортуСоломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуЮлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 роціАндрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 рокуХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плавання