50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Розклад консультацій


 РОЗКЛАД
консультацій  з окремих навчальних предметів
з  учнями загальноосвітньої  школи-інтернату  спортивного профілю коледжу у  1  семестрі  2020/2021 навчального  року
 
 
 
 
Предмет
 
 
Вчитель
 
 
Клас
 
 
Дні тижня
Години
1
Українська мова
та література
Шишкова Н.З.
9-в
 
8-а,б
Середа
Понеділок
(через
 тиждень)
12.10 – 12.55
 
14.15 – 15.00
Ковалишин Л.В.
10-г
Понеділок
15.00 – 15.45
Мацюх Г.Р.
7
 
 
11-а
Понеділок
(через
 тиждень)
Вівторок
(через
 тиждень)
14.15 – 15.00
 
 
12.00 – 12.45
2
Математика
Качкевич Л.Г.
10-б
Понеділок
14.15 – 15.00
Кобилецька О.І.
9-а
Середа
11.20 – 12.05
Стасишин У.І.
11-б
11-в
Середа
Четвер
12.00 –12.45
14.00 – 14.45
Юрчишин О.Г.
10-а
Середа
12.10 - 12.55
3
Біологія
Таранова Л.А.
10-б
Пятниця
11.20 – 12.05
4
Хімія
Фамуляк О.Я.
11-в
Середа
11.20 – 12.05
5
Географія
Фігурна І.Я.
11-б
Вівторок
12.10 – 12.55
Ваньо Б.Б.
10-а
10-в
Вівторок
(через
 тиждень)
П’ятниця
(через
 тиждень)
11.30 – 12.15
 
 
 
11.30 –12.15
6
Історія
Кондратюк А.В.
11-а
11-в
Вівторок
11.15 – 12.00
7
Фізика
Барабаш Н.Р.
11-б
Вівторок
11.15 – 12.00
8
Англ.мова
Коцаренко Н.І.
9-б
Середа
12.10 - 12.55

РОЗКЛАД
консультацій  та індивідуальної роботи з учнями
загальноосвітньої  школи-інтернату  спортивного профілю коледжу на безоплатній основі
на 1 семестр 2020/2021  навчального  року
 
 
 
Вчитель
 
Предмет
 Дні тижня
Години
1
Шишкова Н.З.
Українська мова та література
Четвер
15.00-15.45
2
Мацюх Г.Р.
Українська мова та література
Понеділок
15.00-15.45
3
Ковалишин Л.В.
Українська мова та література
Вівторок
12.00–12.45
4
Качкевич Л.Г.
Математика
Четвер
14.10-14.55
5
Грилицька О.Л.
Зарубіжна   література
Четвер
14.10-14.55
6
Юрчишин О.Г.
Математика
Четвер
14.55-15.40
7
Кобилецька О.І.
Інформатика, математика
Середа
12.10-12.55
8
Барабаш Н.Р.
Фізика
Вівторок
12.25-13.10
9
Барабаш Я.М.
Фізика, інформатика
Вівторок
11.30-12.45
10
Фамуляк О.Я.
Хімія
П’ятниця
12.10-13.05
12
Файда М.Б.
Історія
Середа
12.00-12.45
13
Кондратюк А.В.
Історія, правознавство
Субота
11.20-12.05
14
Стасишин У.І.
Математика
Вівторок
12.20-12.55
15
Леус С.О.
Історія
Субота
11.20-12.05
16
Фігурна І.Я.
Географія, економіка
Вівторок
11.50–12.35
17
Ваньо Б.Б.
Географія
Середа
12.20-13.15
18
Мачайло О.В.
Психологія, мистецтво
Субота
11.20-12.05
19
Таранова Л.А.
Біологія
Вівторок
12.10-12.55
20
Коцаренко Н.І.
Англійська мова
Середа
12.10-12.55
21
Климків О.М.
Англійська мова
Вівторок
12.00-12.45






РОЗКЛАД
факультативних занять з французької, німецької мов, країнознавства, менеджменту, психології особистості, психології спілкування, «Самопізнання та самореалізація підлітка», «Ми громадяни України»  для учнів загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю коледжу на 
1 семестр 2020/2021 навчального року
 Навчальний
 
предмет
 Вчитель
 
Клас
День
Час
Французька мова
Степанюк Т.В.
9 – ті
Понеділок
Четвер
14.15- 15.00
13.50 – 14.35
11- ті
Понеділок
Четвер
Субота
15.05- 15.50
14.40 – 15.25
11.15 – 13.00
Німецька мова
Чайківська І.Б.
8
Понеділок
15.15- 16.00
Вівторок
11.15- 12.00
Середа
11.15- 12.00
10 - б
Середа
Четвер
12.00- 12.45
14.55 – 15.40
10 - г
Субота
Четвер
11.15 - 12.00
15.40 – 16.25
11 – а
Вівторок
П’ятниця
12.00 – 12.45
11.15 – 12.00
11 - в
П’ятниця
12.00-12.45
Субота
12.00- 12.45
Країнознавство
Ваньо Б.Б.
10-б
Вівторок
12.30-13.15
Фігурна І.Я.
10 - а
10 - в
10 – г
Понеділок
Вівторок
Середа
14.10-14.55
11.20 – 12.05
12.40 – 13.25
Менеджмент
Фігурна І.Я.
11 –а
11 – б
11 - в
Четвер
Четвер
Понеділок
15.15 – 16.00
14.30 – 15.15
15.00 – 15.45
Психологія спілкування
Мачайло О.В.
7
Субота
11.20-12.05
Самопізнання та самореалізація підлітка
Мачайло О.В.
9-а
Середа
12.10-12.55
9-б
Середа
11.20-12.05
 
9-в
Пятниця
12.10-12.55
Психологія особистості
Мачайло О.В.
10-в
Субота
12.10-12.55
Ми громадяни України
Кондратюк А.В.
10-а
Середа
11.20-12.05
10-б
Понеділок
15.10-15.55
10 -в
10 -г
Вівторок
Субота
12.40-13.25
11.20-12.05




Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види