50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Навчальні результати



Рейтинг учнів загальноосвітньої школи-інтернату коледжу за підсумками  2020/2021 навчального року
(навчальні показники)
Місце за рік
Місце за І сем.
Прізвище учня
КРНД за рік
КРНД
за І
сем.
Відділення
КЛАС
 
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ
1
1
Ковальчук Вікторія
0,956
0,931
легка атлетика
9-в
2
2
Петрусь Домініка
0,926
0,902
фехтування
8-б
3-4
-
Зуб Микита
0,892
 
футбол
7
4
Пеняк Андріана
0,873
гандбол
8-б
5
3
Корчак Олег
0,887
0,873
футбол
7
6
26
Черновол Анастасія
0,882
0,796
гандбол
11-б
7
7
Коваль Єлизавета
0,875
0,852
гандбол
10-в
8-9
5
Коваль Владислав
0,868
0,863
футбол
9-б
17
Костюк Вадим
0,824
футбол
11-в
10
15
Бондаренко Аделіна
0,863
0,824
вільна боротьба
9-а
11
6
Гагалюк Данило
0,861
0,856
водне поло
10-в
12
9
Клєфас Альбіна
0,858
0,843
вільна боротьба
7
13
8
Коваль Вікторія
0,856
0,847
гандбол
10-в
14
21
Козловський Денис
0,855
0,810
футбол
11-в
15
10
Яхонтов Максим
0,853
0,838
футбол
9-б
16
24
Вакулик Денис
0,852
0,806
футбол
10-б
17-18
19
Дуда Зоряна
0,851
0,819
гандбол
11-б
27
Демко Вадим
0,796
футбол
11-в
19
18
Шах Артур
0,847
0,819
футбол
10-б
20-23
12
Дутко Вікторія
0,843
0,833
гандбол
8-б
16
Лободинський Андрій
0,824
водне поло
9-в
13
Чучмарьова Яна
0,833
кульова стрільба
10-а
20
Михалюк Марія
0,810
легка атлетика
10-в
24
36
Бабич Назар
0,842
0,782
сучасне п’ятиборство
11-б
25-26
14
Бондаревська Маріанна
0,838
0,828
санний спорт
9-а
11
Газієв Нікіта
0,838
водне поло
9-в
27
32
Костюк Дмитро
0,833
0,787
футбол
11-в
28
25
Драч Вікторія
0,829
0,806
легка атлетика
11-б
29
31
Єлманова Анна
0,828
0,789
кульова стрільба
9-а
30
28
Ясінський Володимир
0,824
0,794
футбол
7
31
52
Тирлич Тарас
0,82
0,759
футбол
11-в
32-35
27
Гіщак Софія
0,819
0,794
гандбол
8-б
-
Панця Максим
-
бокс
8-б
23
Скіцько Адріана
0,809
гандбол
8-б
30
Артимович Дмитро
0,794
футбол
9-б
36
50
Токарська Діана
0,814
0,760
додатковий контингент (художня гімнастика)
9-в
37
68
Кукуруза Вадим
0,811
0,736
футбол
11-в
38
41
Труш Микола
0,806
0,778
водне поло
10-в
39
43
Левкович Антон
0,804
0,765
футбол
7
40
59
Трофимчук Віталій
0,803
0,750
футбол
11-в
41
49
Шкрет Анна
0,801
0,764
санний спорт
10-а
42-44
37
Пилипчук Данило
0,799
0,779
футбол
8-а
33
Снісар Ярослав
0,784
футбол
8-а
45
Черненко Єгор
0,765
футбол
8-а
45-48
53
Богдан Роман
0,794
0,755
футбол
7
44
Гарцула Анна-Марія
0,765
санний спорт
8-а
51
Чижук Юрій
0,760
водне поло
9-в
102
Полащенко Павло
0,690
водне поло
11-б
49
40
Гереш Роман
0,792
0,778
футбол
10-б
50-51
39
Ломага Олександр
0,789
0,779
футбол
9-б
42
Дутко Анастасія
0,770
гандбол
9-в
52
35
Шеремет Марина
0,787
0,782
фехтування
10-в
53-54
33
Костюк Ростислав
0,784
0,784
футбол
9-б
48
Дьолог Яна
0,765
гандбол
9-в
55
-
Рисьова Діана
0,779
-
вільна боротьба
9-а
56
66
Горлова Олександра
0,776
0,741
сучасне п’ятиборство
11-б
57
46
Шаргородська Діана
0,775
0,765
гандбол
8-б
58-59
57
Суховерський Дем'ян
0,769
0,750
веслування на байдарках і каное
10-а
64
Катрич Віталій
0,741
футбол
10-б
60
172
Строєнко Юрій
0,768
 
бокс
11-в
61
71
Палій Арсен
0,765
0,730
водне поло
7
62-63
63
Поцюрко Софія
0,764
0,741
веслування на байдарах і каное
10-а
-
Маласевич Данило
-
футбол
10-б
64
70
Лютий Тарас
0,763
0,731
фехтування
11-б
65
75
Лев Роман
0,76
0,725
велоспорт
9-а
66-68
98
Зінчук Ксенія-Тереза
0,759
0,694
кульова стрільба
11-а
150
Корчемлюк Станіслав
0,657
додатковий контингент (дзюдо)
11-а
127
Марченко Микола
0,667
футбол
11-в
69-74
61
Нікітіч Наталія
0,755
0,745
вільна боротьба
7
54
Домчак Назар
0,755
футбол
8-а
69
Резнік Владислав
0,735
футбол
8-а
73
Кучірка Владислав
0,727
футбол
10-б
62
Савчин Володимир
0,745
футбол
10-б
99
Худімов Данііл
0,694
кульова стрільба
11-а
75-80
55
Кондратюк Єгор
0,75
0,755
футбол
8-а
74
Дівін Олександр
0,725
фехтування
8-б
82
Курій Олег
0,713
кульова стрільба
10-а
58
Білозір Вікторія
0,750
стрільба з лука
10-в
125
Зензелюк Яна
0,667
бокс
10-в
90
Гентош Анастасія
0,708
фехтування
11-б
 
ДОСТАТНІЙ РІВЕНЬ
 
81-84
80
Буць Ян- Данило
 
0,746
0,718
водне поло
11-б
134
Мазепа Михайло
0,662
легка атлетика
11-б
151
Дубовий Іван
0,657
футбол
11-в
137
Штифанович Олександр
0,662
футбол
11-в
85-87
47
Коробов Максим
0,745
0,765
футбол
9-б
77
Маланчук Іван
0,722
футбол
10-б
65
Касіянчук Максим
0,741
водне поло
10-в
88-91
67
Гупаловський Дмитро
0,741
0,736
водне поло
10-в
93
Ранчішева Яна
0,704
стрільба з лука
10-в
89
Соколов Данило
0,708
водне поло
10-в
113
Студінікін Михайло
0,681
футбол
11-в
92-94
60
Карпин Богдан
0,74
0,745
футбол
7
85
Ломницький Тарас
0,711
футбол
7
111
Некотєнєва Дарія
0,681
санний спорт
7
95-98
94
Вітовський Владислав
0,73
0,701
футбол
7
92
Фамуляк Олег
0,706
кульова стрільба
9-а
76
Здріла Каріна
0,725
гандбол
9-в
-
Родак Юліана
-
гандбол
9-в
99-100
96
Гнелицька Олена
0,728
0,699
гандбол
11-б
114
Шарун Володимир
0,681
футбол
11-в
101-103
78
Блащук Костянтин
0,727
0,718
футбол
10-б
83
 Ломницький Андрій
0,713
футбол
10-б
79
Твердохліб Софія
0,718
фехтування
10-в
104
81
Заплатинська Софія
0,725
0,716
гандбол
8-б
105-107
154
Зелик Арсеній
0,724
0,653
водне поло
11-б
120
Музика Ігор
0,671
легка атлетика
11-б
136
Хацко Данило
0,662
водне поло
11-б
108-110
72
Вихованок Максим
0,721
0,730
футбол
8-а
88
Грабовенський Назар
0,711
футбол
8-а
-
Лемішко Лука
-
футбол
9-б
111-112
118
Горлова Валентина
0,718
0,676
сучасне пятиборство
10-в
101
Скорупська Анастасія
0,690
додатковий контингент ( теніс)
11-а
113-115
-
Гудзь Максим
0,716
-
футбол
8-а
95
Дуда Софія
0,701
додатковий контингент (художня гімнастика)
8-б
97
Дець Данило
0,696
веслування на байдарках і каное
9-а
116-119
91
Комарениць Артур
0,711
0,706
футбол
8-а
 
Марій Владислав
 
футбол
9-б
119
Любінський Ігор
0,671
водне поло
11-б
103
Гриньків Дмитро
0,690
футбол
11-в
120
133
Коротаєва Аліса
0,708
0,662
веслування на байдарках та каное
11-а
121-125
87
Венгер Денис
0,706
0,711
веслування на байдарках і каное
8-а
104
Гринчишин Андрій
0,686
кульова стрільба
8-а
100
Ключ Вероніка
0,691
додатковий контингент (великий теніс)
8-б
106
Кулікова Вікторія
0,686
кульова стрільба
9-а
155
Трило Тарас
0,653
легка атлетика
11-б
126-128
110
Витвицький Владислав
0,704
0,685
бокс
10-г
220
Кондратенко Володимир
0,597
велоспорт
11-а
126
Орлевич Марія
0,667
вільна боротьба
11-а
129-131
188
Бобак Володимир
0,702
0,630
фехтування
11-б
170
Васковський Данило
0,644
легка атлетика
11-б
135
Поляк Марія
0,662
гандбол
11-б
132-134
179
Гласов Дмитро
0,701
0,637
легка атлетика
8-б
115
Мальована Вікторія
0,676
гандбол
8-б
105
Ощіпко Сніжана
0,686
додатковий контингент (художня гімнастика)
8-б
135-137
109
Рой Анна
0,699
0,685
додатковий контингент ( художня гімнастика)
10-в
84
Василів Ольга
0,713
веслування на байдарках та каное
11-а
149
Єлманова Марія
0,789
кульова стрільба
11-а
138-140
122
Зайшла Дарина
0,696
0,667
вільна боротьба
7
158
Лисцев Віктор
0,652
велоспорт
8-а
131
Іванська Кіра
0,662
фехтування
9-в
141-
142
141
Троян Матвій
0,694
0,644
водне поло
10-в
197
Куріпко Тимофій
0,620
кульова стрільба
11-а
143
209
Гойда Яків
0,693
0,606
фехтування
11-б
144
108
Доценко Володимир
0,691
0,686
водне поло
9-в
145-147
124
Дячук Вікторія
0,69
0,667
веслування на байдарках і каное
10-а
144
Козак Анна
0,657
вільна боротьба
10-а
132
Степаненко Катерина
0,662
додатковий контингент (художня гімнастика)
10-в
148-
151
298
Поліщук Максим
0,686
0,711
футбол
7
186
Іванець Віталій
0,632
велоспорт
9-а
142
Звір Володимир
0,657
бокс
9-б
112
Шпак Ангеліна
0,681
гандбол
9-в
152
162
Ніколаєв Віктор
0,685
0,648
футбол
10-б
153
171
Венжівська Вікторія
0,684
0,644
легка атлетика
11-б
154-
156
121
Бобровський Юрій
0,681
0,667
водне поло
7
130
Щудлюк Єлизавета
0,662
додатковий контингент (художня гімнастика)
8-б
117
Ілюхін Артур
0,676
футбол
10-б
157
176
Максимейко Юлія
0,68
0,639
гандбол
11-б
158-
162
163
Зелінський Ігор
0,676
0,647
футбол
7
198
Мазуркевич Христина
0,618
вільна боротьба
8-а
141
Данищук Олексій
0,657
футбол
9-б
174
Павлов Тимур
0,639
кульова стрільба
10-а
146
Кузнєцов Дмитро
0,657
водне поло
10-в
163-167
129
Кокодиняк Юрій
0,672
0,662
футбол
8-а
-
Орошкевич Богдан
-
футбол
8-а
178
Смаглій Максим
0,637
футбол
8-а
116
Сидорак Каріна
0,676
додатковий контингент (художня гімнастика)
8-б
218
Шевчук Михайло
0,598
вільна боротьба
9-б
168-
169
214
Білоцька Діана
0,671
0,602
вільна боротьба
10-а
190
Михайлов Андрій
0,625
водне поло
10-в
170-
177
156
Березовський Єгор
0,667
0,652
футбол
7
157
Бобечко Степан
0,652
футбол
7
159
Соліна Катерина
0,652
кульова стрільба
8-а
140
Борисюк Ірина
0,657
вільна боротьба
9-а
192
Креховецький Станіслав
0,623
санний спорт
9-а
153
Рожко Дминро
0,653
футбол
10-б
147
Майстренко Вікторія
0,657
легка атлетика
10-в
168
Чухіна Вероніка
0,644
легка атлетика
10-в
178-
181
41
Труш Максим
0,662
0,778
футбол
9-б
194
Корнеляк Михайло
0,623
водне поло
9-в
189
Скороход Максим
0,625
футбол
10-б
227
Назаренко Вікторія
0,593
кульова стрільба
11-а
182-
183
240
Агаджанов Чінгіз
0,658
0,579
водне поло
11-б
201
Бала Анастасія
0,616
легка атлетика
11-б
184-
191
138
Абрамович Єлизавета
0,657
0,657
додатковий контингент(художня гімнастика)
7
177
Асанова Вікторія
0,637
сучасне п'ятиборство
7
128
Єлманов Іван
0,789
кульова стрільба
7
210
Горлов Ілля
0,603
веслування на байдарках і каное
8-а
199
Грабчак Анжеліка
0,618
гандбол
8-б
196
Ягелло Іванна
0,620
вільна боротьба
10-а
181
Мартинюк Людмила
0,634
гандбол
10-в
169
Галкін Олексій
0,644
додатковий контингент (плавання)
10-г
192
204
Міхєєва Дарія
0,654
0,611
легка атлетика
11-б
193-
194
226
Антошків Марко
0,653
0,593
веслування на байдарках та каное
11-а
183
Лаць Діана
0,634
вільна боротьба
11-а
195-
198
202
Павліченко Вероніка
0,652
0,613
вільна боротьба
7
173
Ешанов Олександр
0,642
кульова стрільба
8-а
166
Хацинський Матвій
0,647
велоспорт
9-а
143
Тарнакін Владислав
0,657
футбол
9-б
199-200
145
Суліма Катерина
0,648
0,657
кульова стрільба
10-а
148
Оверко Каріна
0,657
легка атлетика
10-в
201-204
139
Бурбан Денис
0,647
0,657
футбол
8-а
160
Костюк Ілля
0,652
водне поло
8-б
200
Новачук Артем
0,618
додатковий контингент (баскетбол)
8-б
-
Соколовська Надія
-
вільна боротьба
9-а
205-
206
248
Борис Владислав
0,645
0,574
бокс
11-в
184
Краснобокий Юрій
0,634
футбол
11-в
207-209
187
Коваленко Дмитро
0,644
0,630
футбол
10-б
152
Рейлян Ярослав
0,653
футбол
10-б
203
Тарас Олег
0,611
додатковий контингент (плавання)
10-г
210-212
180
Білецький Дмитро
0,642
0,637
футбол
9-б
-
Курилюк Владислав
-
футбол
9-б
224
Кухар Каміла
0,593
гандбол
9-в
213
308
Терещак Даніїл
0,64
0,509
додатковий контингент (тріатлон)
11-в
214-216
238
Білоус-Гріджак Антоній
0,639
0,579
водне поло
10-в
175
Корнілов Володимир
0,639
вільна боротьба
10-г
191
Чигарьов Роман
0,625
легка атлетика
10-г
217-219
123
Барило Олександр
0,637
0,667
футбол
8-а
165
Стахурський Святослав
0,647
сучасне п'ятиборство
8-б
213
Рибій Юрій
0,603
футбол
9-б
220-
221
236
Дрозд Віталій
0,636
0,583
сучасне п’ятиборство
11-б
228
Федун Юлія
0,593
сучасне п’ятиборство
11-б
222-
223
206
Качмар Назарій
0,632
0,608
санний спорт
9-а
222
Ямковий Артем
0,593
веслування на байдарках і каное
9-а
224
207
Антонюк Андріана
0,63
0,606
легка атлетика
10-в
225-
232
243
Диконюк Вікторія
0,627
 
0,574
вільна боротьба
7
229
Матяш Даниїл
0,588
фехтування
7
185
Сонгаль Максим
0,632
футбол
8-а
217
Чопик Святослав
0,598
водне поло
8-б
161
Титус Софія
0,652
веслування на байдарках і каное
9-а
211
Штурмак Анастасія
0,603
вільна боротьба
9-а
212
Марко Микита
0,603
бокс
9-б
193
Гутник Юлія
0,623
гандбол
9-в
233-
238
164
Волошин Юрій
0,623
 
0,647
велоспорт
8-а
231
Біліченко Юлія
0,583
гандбол
8-б
-
Копил Артем
-
футбол
9-б
219
Вівчарук Вероніка
0,598
гандбол
9-в
215
Рава Уляна
0,602
легка атлетика
11-б
269
Кучеренко Ілля
0,551
футбол
11-в
239-
241
195
Гірняк Роман
0,62
0,620
кульова стрільба
10-а
225
Харківець Валентин
0,593
бокс
10-г
261
Бугай Інна
0,560
вільна боротьба
11-а
242-
243
221
Хитрий Марко
0,618
0,593
водне поло
8-б
254
Мілова Вікторія
0,569
бокс
11-б
244
230
Городня Марія
0,616
0,588
додатковий контингент ( плавання)
10-в
245
268
Добровольська Анна
0,614
0,551
бокс
11-б
246-
247
282
Білас Владислав
0,613
0,539
футбол
9-б
233
Мердєєв Максим
0,583
футбол
9-б
248
182
Фадєєва Анастасія
0,611
0,634
стрільба з лука
10-в
249
264
Лозинський Павло
0,61
0,556
сучасне п’ятиборство
11-б
250-
255
216
Потерайко Денис
0,608
 
0,598
футбол
7
244
Дмитришин Тарас
0,574
футбол
8-а
245
Григоращук Назарій
0,574
додатковий контингент (плавання)
8-б
271
Тупий Максим
0,549
санний спорт
9-а
251
Іванцюк Юлія
0,569
гандбол
9-в
286
Сідей Іван
0,534
вільна боротьба
9-в
256-
260
252
Бабура Богдан
0,606
 
0,569
санний спорт
10-а
235
Герелей Роман
0,583
 велоспорт
10-б
260
Яковлев Даниїл
0,560
велоспорт
10-б
208
Слонівський Віталій
0,606
сучасне п"ятиборство
10-г
285
Мох Олександра
0,537
санний спорт
11-а
261
283
Свищ Максим
0,603
0,539
водне поло
9-в
262-
263
237
 Дашковець Артем
0,602
0,579
футбол
10-б
239
Літинець Максим
0,579
веслування на байдарках та каное
11-а
264
294
Черевка Олександр
0,601
0,528
футбол
11-в
265
262
Гончар Віталій
0,598
0,559
вільна боротьба
9-б
266
302
Руденко Річард
0,596
0,523
вільна боротьба
11-в
267-
273
274
Ковальчук Артур
0,593
0,544
футбол
7
249
Рудник Олег
0,569
водне поло
8-б
276
Кіт Руслан
0,544
вільна боротьба
9-б
314
Ярмолюк Максим
0,495
водне поло
9-в
256
Петренко Арсен
0,565
кульова стрільба
10-а
246
Мікула Лук`ян
0,574
водне поло
10-в
267
Горбовий Святослав
0,551
велоспорт
11-а
274-276
253
Драгула Андрій
0,588
0,569
 велоспорт
10-б
280
Григоришин Валентин
0,542
вільна боротьба
11-в
323
Костишин Сергій
0,477
вільна боротьба
11-в
277-
281
258
Шеховцова Олександра
0,583
0,564
вільна боротьба
9-а
232
Бакус Маркіян
0,583
футбол
9-б
-
Мороз Станіслав
-
футбол
9-б
278
Гбур Віталій
0,542
легка атлетика
10-г
273
Ваксман Костянтин
0,546
стрільба з лука
11-в
282
234
Стародуб Юлія
0,579
0,583
кульова стрільба
10-а
283-286
241
Островка Павло
0,578
0,578
футбол
8-а
270
Шептор Валерія
0,549
вільна боротьба
8-а
266
Рибалко Ілля
0,554
кульова стрільба
9-а
263
Тализін Даніїл
0,559
стрільба з лука
9-б
287-
290
281
Муц Андрій
0,574
0,539
санний спорт
8-а
293
Звєрєв Олександр
0,528
легка атлетика
10-г
284
Негребов Максим
0,537
бокс
10-г
272
Степчук Владилав
0,546
вільна боротьба
10-г
291-
292
297
Горох Єгор
0,569
0,525
вільна боротьба
9-б
247
Лозанюк Василь
0,574
вільна боротьба
10-г
293
303
Васільєв Маркіян
0,566
0,519
бокс
11-в
294
279
Штойко Олексій
0,565
0,542
вільна боротьба
10-г
295-297
296
Литвинець Віктор
0,564
0,525
вільна боротьба
8-б
250
Ломакович Олександр
0,569
санний спорт
9-а
259
Янів Остап
0,564
легка атлетика
9-б
298
307
Михайлишин Сергій
0,56
0,514
вільна боротьба
10-г
299-301
275
Шопронку Олександр
0,559
0,544
футбол
7
310
Лень Маркіян
0,505
водне поло
8-б
242
Галушка Тимур
0,578
вільна боротьба
9-б
302-
303
277
Неміш Марія
0,556
0,542
вільна боротьба
10-а
287
Дебич Василь
0,532
футбол
10-б
304-
305
292
Кудінов Максим
0,551
0,528
водне поло
10-в
306
Завадський Іван
0,514
бокс
10-г
306-308
311
Хіміч Олексій
0,549
0,554
вільна боротьба
7
295
Ланьо Василь
0,525
бокс
8-б
320
Гордейчук Владислав
0,485
бокс
9-б
309
300
Ковалишин Роман
0,546
0,523
веслування на байдарках та каное
11-а
310-
311
86
Поліщук Максим
0,542
0,523
кульова стрільба
10-а
305
Фетько Олександр
0,514
футбол
10-б
312-314
312
Боровик Олександр
0,539
0,500
водне поло
8-б
324
Данилюк Дмитро
0,475
вільна боротьба
9-в
321
Лакатош Ванесса
0,485
гандбол
9-в
315-
316
299
Смірнов Олександр
0,537
0,523
водне поло
10-в
289
Чугайовський Сергій
0,532
вільна боротьба
10-г
317-
318
290
Кузьмич Софія
0,534
0,529
вільна боротьба
9-а
291
Пасемко Максим
0,529
водне поло
9-в
319-
320
315
Булига Денис
0,532
0,495
бокс
10-г
301
Мельник Анна
0,523
вільна боротьба
11-а
321
339
Ничипуренко Микола
0,531
0,412
фехтування
11-в
322
309
Десятник Роман
0,529
0,505
додатковий контингент (баскетбол)
8-б
323-
324
317
Микиєвич Вадим
0,528
0,491
санний спорт
10-а
288
Чепік Олексій
0,532
стрільба з лука
10-г
325-
326
304
Биков Олександр
0,525
0,515
велоспорт
9-а
313
Шайда Денис
0,495
футбол
9-б
327-
328
322
Костецький Валентин
0,523
0,477
веслування на байдарках та каное
11-а
316
Мельничук Юля
0,495
вільна боротьба
11-а
329-331
325
Григоришин Олександр
0,52
0,471
вільна боротьба
8-б
328
Пілюшин Всеволод
0,466
водне поло
9-в
311
Хіміч Анна-Марія
0,505
легка атлетика
9-в
332
334
Водовоз Єлизавета
0,519
0,449
додатковий контингент (баскетбол)
11-а
333
319
Кравчук Олександр
0,514
0,491
легка атлетика
10-г
334
333
Марціновський Даниїл
0,505
0,449
санний спорт
10-а
 
СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ
335-338
327
Ковальчук Олександр
0,495
0,466
вільна боротьба
7
332
Габінет Марія
0,461
бокс
9-в
326
Павлій-Сеге Денис
0,471
вільна боротьба
9-в
329
Фонтанний Артем
0,466
бокс
9-в
339-
340
318
Пастощук Олексій
0,491
0,491
легка атлетика
10-г
330
Павелко Віра- Вікторія
0,463
кульова стрільба
11-а
341
331
Василевський Денис
0,49
0,461
легка атлетика
9-б
342
336
Бовшик Ростислав
0,48
0,417
сучасне пятиборство
9-в
343
338
Гула Роман
0,463
0,417
бокс
10-г
344
335
Вітик Олег
0,451
0,426
бокс
9-в
345
340
Скунц Діоніс
0,426
0,382
вільна боротьба
9-в
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види