50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Профорієнтація 
 З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці у Львівському училищі фізичної культури з 2 по 7 грудня 2019р. пройшов тиждень профорієнтації.
 
Під час проведення тижня одинадцятикласники  училища мали нагоду поспілкуватися з успішними випускниками закладу – Мариною Савчук (вип. 2017р.) та Володимиром Осташем (вип.2007р.).
   Марина – студентка факультету «Публічне управління та адміністрування» у Львівській політехніці – відмінниця, переможниця Всеукраїнського  економічного турніру. Володимир Осташ – військовослужбовець, громадський діяч, людина з активною життєвою позицією.
 
Випускники пригадали навчання в училищі, розповіли, яке значення в їхньому житті відіграє спорт, поділились теперішніми досягненнями, планами на майбутнє, дали рекомендації, як здійснити успішний вибір професії, який визначатиме результати праці, рівень добробуту, сприятиме реалізації особистісного потенціалу одинадцятикласників.
 Також, під час тижня психологинею Мачайло О. В. була організована зустріч з провідним фахівцем із соціальної роботи ВСР Франківського району ЛМЦСССДМ Янківською О.Ю. З учнями 11-х класів був проведений тренінг «Живи і працюй в Україні». Учні були активними учасниками зустрічі, отримавши рекомендації, висловлювали власну думку щодо вибору професії і вищого навчального закладу. 
 


 Фото зустрічей можна подивитися у галереї: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-tyzden_proforientazii.html
 


У період з 20 до 30 листопада 2017р. у Львівському училищі фізичної культури проводились заходи з профорієнтації. Вибір майбутньої  освіти та професії завжди не є легкий, він потребує не тільки чималої підготовки, а й впевненості у завтрашньому дні: «Чи зможу я знайти для себе хорошу,  престижну, високооплачувану роботу по закінченні навчання у школі та ВУЗі?».  Таке запитання ставить собі кожен одинадцятикласник в училищі.
20 листопада вчитель Климків О.М. організувала для учнів 11- х класів зустріч із провідним фахівцем відділу активної підтримки безробітних  із Львівського центру зайнятості Онисько Юлією Богданівною. Пані Юлія відкрила учням світ професій, а саме, яка професія користується попитом на ринку праці, що саме людина повинна вміти окрім свого основного фаху, на що саме звертає увагу роботодавець, коли влаштовує людину на роботу і т.д.

Окрім лекції–семінару,  Юлія Богданівна провела ряд анкетувань, результати яких вразили не тільки класних керівників, а й самих учнів. Для Калинчука Тимофія (учень 11 – Б кл., футбол) відкриттям стала професія театрального  актора.Учням 11 –  В класу Зубачу Андрію (сучасне п’ятиборство) притаманні професії такі, як програміст, інженер, Васічкіну Юрію (легка атлетика) притаманні творчі професії, такі як кінорежисер, Ковалик Софії (художня гімнастика) – юрист, Братковській Ользі  - педагогіка, а Война Руслана та Голуб Анна бачать себе тренерами спорту.

Фахівець Юлія Богданівна порадила при виборі професій враховувати і соціальну значимість тієї чи іншої роботи, її актуальність; творче мислення, креативність, інтелектуальний потенціал.  Сучасне суспільство вимагає не тільки професійних навичок, глибоких знань, але й розвитку творчого потенціалу, моральних цінностей та психологічного орієнтування.

23 листопада вчителем Климків О.М. була організована зустріч із менеджером програми «Sport and Study USA» із освітньої організації  STUDENT LAND Вікторію Мартиненко.

Мета даної програми полягає в можливості отримання стипендії для найкращих спортсменів України.
 
Спортивна стипендія програми «Sport and Study USA» – це стипендія для українських спортсменів, які  мають розряд  майстра спорту. Таким чином, українські студенти можуть взяти участь в даній програмі і безкоштовно навчатися в США. Достатньо тільки підтвердити свої спортивні досягнення і мати бажання потрапити в спортивну команду при американських університетах.


    «Нацгвардія запрошує у свої лави патріотів» -
під таким гаслом 26 жовтня 2017р. пройшла зустріч учнів 11 класів Львівського училища фізичної культури із представниками силової структури. 


   З метою популяризації служби в лавах Національної гвардії України під час заходу обговорювалися переваги навчання у військових навчальних закладах,  служби за контрактом, участь у миротворчих місіях під егідою ООН, перспективи поєднання спорту та військової освіти.


    Під час зустрічі військовослужбовці мали можливість поділитися своїми враженнями та досвідом військової служби за контрактом, можливістю самореалізації як професійного спортсмена, умовами прийому на військову службу, вимогами до кандидатів для проходження служби, строками військової служби в Україні, перспективами   вступу до Національної гвардії України (м. Харків) та Київського факультету Національної академії Національної гвардії України (м. Київ).


Вихованці переглянули інформаційний  відеосюжет про нацгвардійців. Зустріч була активною, дискусійною та пізнавальною.


  
Організація та фотосупровід зустрічі з представниками Національної гвардії України вч. історії та правознавства Анни Кондратюк.  
Куда и как выгодно вложить деньги под высокий процент lifeingos.ru.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види