50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Конкурси



Результати конкурсу на кращу Інтернет-презентацію класного колективу у 2020-2021 навчальному році
 
 Місце
 Клас
 Класний керівник
І
9-А
Фігурна  І.Я.
ІІ
9-В
Фамуляк О.Я.
ІІІ
7
Стасишин У.І.
IV
9-Б
Кобилецька О.І.
V
8-А
Шишкова Н.З.
8-Б
Мацюх Г.Р.
VІІ
11-А
Климків О.М.
VІІІ
10-Б
Ваньо Б.Б.
ІХ
10-В
Кондратюк А.В.
Х
10-А
Таранова Л.А.
ХІ
11-Б
Барабаш Я.М.
ХІІ
11-В
Барабаш Н.Б.
ХІІІ
10-Г
Ковалишин Л.В.
 
 Впродовж першого семестру у Львівському фаховому коледжі спорту  тривала напружена творча пора – робота над створенням інтернет-презентацій класних колективів. Усі учні разом із класними керівниками намагалися представити якомога цікавіше свій клас і кожне спортивне відділення. У цій діяльності учні змогли реалізувати свій творчий потенціал, проявити індивідуальність, показати своє бачення класного колективу.
Вітаємо переможців – учнів, які очолювали створення інтернет- презентацій класів:
- Бондаренко Аделіну (9-А клас);
- Корнеляка Михайла (9-В клас);
- Вітовського Владислава (7 клас);
- Коробова Максима (9-Б клас);
- Пилипчука Данила (8-А клас).
Створені презентації демонструють, що шкільне життя – це не тільки уроки, а й цікаві знайомства, екскурсії, зустрічі, мандрівки, змагання, радість від перемог.
Результати роботи учнів Ви можете оцінити, переглянувши презентації за посиланням:  http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-presentation.html
 


Результати конкурсу 
«Найграмотніший учень» 
у 2020-2021 навчальному році
 
Прізвище, ім′я учнів
Клас
1.      
Дуда Зоряна
11-Б
2.      
Коваль Єлизавета
10-В
3.      
Гіщак Софія
8-Б
4.      
Богдан Роман
7
5.      
Ранчішева Яна
10-В
6.      
Гентош Анастасія
11-Б
7.      
Ковальчук Вікторія
9-В
8.      
Снісар Ярослав
8-А
9.      
Яхонтов Максим
9-Б
10. 
Черновол Анастасія
11-Б
11. 
Пеняк Андріана
8-Б
12. 
Демко Вадим
11-В
13. 
Вакулик Денис
10-Б
14. 
Коваль Владислав
9-Б
15. 
Рисова Діана
9-А
16. 
Студінікін Михайло
11-В
17. 
Хацинський Матвій
9-А
18. 
Дутко Вікторія
8-Б
19. 
Ломницький Тарас
7
20. 
Артимович Дмитро
9-Б
21. 
Козловський Денис
11-В
22. 
Скорупська Анастасія
11-А
23. 
Чучмарьова Яна
10-А
24. 
Дячук Вікторія
10-А
25. 
Драч Вікторія
11-Б
26. 
Ягелло Іванна
10-А
27. 
Горлова Анастасія
11-В
28. 
Пилипчук Данило
8-А
29. 
Панця Максим
8-Б
30. 
Васковський Данило
11-Б
31. 
Костюк Вадим
11-В
32. 
Рава Уляна
11-Б
33. 
Коваль Вікторія
10-В
34. 
Козак Анна
10-А
35. 
Кукуруза Вадим
11-В
36. 
Черненко Єгор
8-А
37. 
Резнік Владислав
8-А
38. 
Антошків Марко
11-А
39. 
Єлманова Анна
9-А
40. 
Бондаренко Аделіна
9-А
41. 
Костюк Дмитро
11-В
42. 
Трофимчук Віталій
11-В
43. 
Копил Артем
9-Б
44. 
Токарська Діана
9-В
45. 
Гнелицька Олена
11-Б
46. 
Бобак Володимир
11-Б
47. 
Штурмак Анастасія
9-А
48. 
Шаргородська Діана
8-Б
49. 
Вихованок Максим
8-А
50. 
Родак Юліанна
9-АВ
51. 
Павлій-Сеге Денис
9-В
52. 
Тарнакін Владислав
9-Б
53. 
Маланчук Іван
10-Б
54. 
Горох Єгор
9-Б
55. 
Гриньків Дмитро
11-В
56. 
Буць Данило
11-Б
57. 
Мазепа Михайло
11-Б
58. 
Дівін Олександр
8-Б
59. 
Домчак Назар
8-А
60. 
Іллюхін Артур
10-Б
61. 
Лев Роман
9-А
62. 
Тирлич Тарас
11-В
63. 
Качмар Назарій
9-А
64. 
Поляк Марія
11-Б
65. 
Агаджанов Чінгіз
11-Б
66. 
Іванець Віталій
9-А
67. 
Кучеренко Ілля
11-В
68. 
Здріла Каріна
9-В
69. 
Дутко Анастасія
9-В
70. 
Мальована Вікторія
8-Б
71. 
Курій Олег
10-А
72. 
Михалюк Марія
10-В
73. 
Горлова Валентина
10-В
74. 
Гутник Юлія
9-В
75. 
Дьолог Яна
9-В
76. 
Шпак Ангеліна
9-В
77. 
Заплатинська Софія
8-Б
78. 
Бала Анастасія
11-Б
79. 
Клєфас Альбіна
7
80. 
Нікітіч Наталія
7
81. 
Вітовський Влдадислав
7
82. 
Марченко Микола
11-В
83. 
Левкович Антон
7
84. 
Ясінський Володимир
7
85. 
Звір Володимир
9-Б
86. 
Марій Владислав
9-Б
87. 
Шарун Володимир
11-В
88. 
Березовський Єгор
7
89. 
Поліщук Максим
7
90. 
Зайшла Дарина
7
91. 
Бакус Маркіян
9-Б
92. 
Венжівська Вікторія
11-Б
93. 
Шах Артур
10-Б
94. 
Скороход Максим
10-Б
95. 
Бондаревська Маріанна
9-А
96. 
Борисюк Ірина
9-А
97. 
Коваленко Дмитро
10-Б
98. 
Рибій Юрій
9-Б
99. 
Білоцька Діана
10-А
100.                    
Стахурський Святослав
8-Б
101.                  
Грабчак Анжеліка
8-Б
102.                  
Костюк Ростислав
9-Б
103.                  
Дубовий Іван
11-В
104.                  
Зелінський Ігор
7
105.                  
Бобечко Степан
7
106.                  
Гринчишин Андрій
8-А
107.                 
Кухар Каміла
9-В
108.                  
Шеховцова Олександра
9-А
109.                  
Гудзь Максим
8-А
110.                  
Кокодиняк Юрій
8-А
111.                  
Горлов Ілля
8-А
112.                  
Худімов Даниїл
11-А
113.                  
Куріпко Тимофій
11-А
114.                  
Кучірка Владислав
10-Б
115.                  
Оверко Каріна
10-В
116.                  
Матяш Даниїл
7
117.                  
Кузьмич Софія
9-А
118.                  
Гойда Яків
11-Б
119.                  
Дуда Софія
8-Б
120.                  
Гереш Роман
10-Б
121.                  
Диконюк Вікторія
7
122.                  
Щудлюк Єлизавета
8-Б
123.                  
Борис Владислав
11-В
124.                  
Чухіна Вероніка
10-В
125.                  
Звєрєв Олександр
10-Г
126.                  
Майстренко Вікторія
10-В
127.                  
Павліченко Вероніка
7
128.                  
Лаць Діана
11-А
129.                  
Ганчаус Віталія
9-Б
130.                  
Лемішко Лука
9-Б
131.                  
Комарениць Артур
8-А
132.                  
Федун Юлія
11-Б
133.                  
Соліна Катерина
8-А
134.                  
Вівчарук Вероніка
9-В
135.                  
Венгер Денис
8-А
136.                  
Сідей Іван
9-В
137.                  
Назаренко Вікторія
11-А
138.                  
Бугай Інна
11-А
139.                  
Креховецький Станіслав
9-А
140.                  
Зензелюк Яна
10-В
141.                  
Корилюк Владислав
9-Б
142.                  
Катрич Віталій
10-Б
143.                  
Григоришин Валентин
11-В
144.                  
Рожко Дмитро
10-Б
145.                  
Белев’ят Максим
8-А
146.                  
Марко Нікіта
9-Б
147.                  
Карпин Богдан
7
148.                  
Тупий Максим
9-А
149.                  
Костюк Ілля
8-Б
150.                  
Мельничук Юлія
11-А
151.                  
Поцюрко Софія
10-А
152.                  
Чигарьов Роман
10-Г
153.                  
Галкін Олексій
10-Г
154.                  
Павлов Тимур
10-А
155.                  
Антонюк Андріана
10-В
156.                  
Шеремет Марина
10-В
157.                  
Негребов Максим
10-Г
158.                  
Суловерський Дем’ян
10-А
159.                  
Новачук Артем
8-Б
160.                  
Савчин Володимир
10-Б
161.                  
Орлевич Марія
11-А
162.                  
Дашковець Артем
10-Б
163.                  
Оверко Каріна
10-В
164.                  
Грабовенський Назар
8-А
165.                  
Барило Олександр
8-А
166.                  
Трило Тарас
11-Б
167.                  
Коробов Максим
9-Б
168.                  
Смаглій Максим
8-А
169.                  
Шайда Денис
9-Б
170.                  
Іванцюк Юлія
9-В
171.                  
Свищ Максим
9-В
172.                  
Шевчук Михайло
9-Б
173.                  
Бурбан Денис
8-А
174.                  
Дмитришин Тарас
8-А
175.                  
Ломага Олександр
9-Б
176.                  
Кіт Руслан
9-Б
177.                  
Лободинський Андрій
9-В
178.                  
Карпин Богдан
7
179.                  
Асанова Вікторія
7
180.                  
Єлманова Марія
11-А
181.                  
Шептор Валерія
8-А
182.                  
Ковальчук Артур
7
183.                  
Мердєєв Максим
9-Б
184.                  
Десятник Роман
8-Б
185.                  
Потерайко Денис
7
186.                  
Чепік Олексій
10-Г
187.                  
Лозанюк Василь
10-Г
188.                  
Рой Анна
10-В
189.                  
Степаненко Катерина
10-В
190.                  
Гбур Віталій
10-Г
191.                  
Фонтанний Артем   
9-В
192                   
Островка Павло
8-А
193.                  
Рибалко Ілля
9-А
194.                  
Міхєєва Дарія
11-Б
195.                  
Фамуляк Олег
9-А
196.                  
Мазуркевич Христина
8-А
197.                  
Бовшик Ростислав
9-В
198.                  
Биков Олександр
9-А
199.                  
Білецький Дмитро
9-Б
200.                  
Григоришин Олександр
8-Б
201.                  
Харківець Валентин
10-Г
202.                  
Витвицький Владислав
10-г
203.                  
Мартинюк Людмила
10-В
204.                  
Білозір Вікторія
10-В
205.                  
Слонівський Віталій
10-Г
206.                  
Штайко Олексій
10-Г
207.                  
Лакатош Ванесса
9-В
208.                  
Ланьо Василь
8-Б
209.                 
Білас Владислав
9-Б
210.                  
Сонгаль Максим
8-А
211.                  
Хіміч Анна-Марія
9-В
212.                  
Ваксман Костянтин
11-В
213.                  
Василевський Денис
9-Б
214.                  
Данищук Олексій
9-Б
215.                  
Тализін Даниїл
9-Б
216.                  
Лозинський Павло
11-Б
217.                  
Тарас Олег
10-В
218.                  
Корнілов Володимир
10-Г
219.                  
Кравчук Олександр
10-Г
220.                  
Неміш Марія
10-А
221.                  
Ломакович Олександр
9-А⸂
222.                  
Пілюшин Всеволод
9-В
223.                  
Скунц Діоніс
9-В
224.                  
Степчук Владислав
10-Г
225.                  
Вітик Олег
9-В
226.                  
Шопронку Олександр
7
227.                  
Габінет Марія
9-В
228.                  
Мороз Станіслав
9-Б
229.                  
Герелей Роман
10-Б
230.                  
Булига Денис
10-Г
231.                  
Білоус-Гріджак Антоній
10-В
232.                  
Мікула Лук’ян
10-В
233.                  
Ничипуренко Микола
11-В
234.                  
Чугайовський Сергій
10-Г

 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види