50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Школа : Тиждень правознавства


 Декаду правових знань у Львівському училищі фізичної культури, яка проходила з 22 до 31 січня 2018 р., було проведено  у форматі інтерактивної правової лабораторії. Мотиваційним моментом роботи лабораторії було підвищення правової свідомості учнів, зацікавленість до вивчення предмету правознавства, пошуку себе у світі юридичних професій.
Так, зокрема, вихованці 9-х класів училища успішно стартували у  виборчому марафоні, створювали  свої громадські організації, проводили передвиборчу агітацію та голосували за кандидатів. Пріоритетним було дотримання послідовності виборчого процесу із створенням дільничних виборчих комісій та підрахунком голосів. У конкурсі на створення кращої громадської організації на соціально-активну тему перемогу здобули:
- Санніков М., Самсонов Є., Бодоряк В. (9-Б кл.) - громадська організація «За світле і чесне майбутнє!”;
- Савчук Г., Васютик Д., Хомутовський В., Сапуга М. (9-В кл.) - громадська організація «StopDrogs»;
- Кіраль О. (9-Г кл.) - громадська організація «Згаслі таланти».
Креативно та творчо учні 9-х класів відобразили свої права у світлинах «Мої права у сучасному світі», дослідили та зібрали найкумедніші закони різних країн світу в межах інформаційного калейдоскопу: «Чи знаєш ти, що…». Також вихованці відвідали судові засідання Львівського апеляційного господарського суду, ознайомились із дактолоскопічним дослідженням слідів рук та вивченням папілярних візерунків шкіри на долонях. Дев’ятикласники спробували  себе й у ролі слідчих. На основі переглянутого відео-фрагменту  аналізували склад злочину, визначали стадії скоєння злочину, розприділяли ролі співучасників – організатора, виконавця, пособника та підбурювача та визначали міру покарання.
На власні очі учням 9-Г класу (кл. керівник Стасишин У. І.) вдалось  побачити місце колишньої катівні, факти злочину та проаналізувати порушення прав людини  каральними  органами трьох окупаційних влад – польської, радянської та німецької у I в Україні музеї -  в’язниці «Тюрма на Лонцького».
Також  учні 9- Г (кл. керівник Стасишин У. І.) та 11-А ( кл. керівник Кондратюк А.В) класів ознайомились із основними правилами техніки безпеки у разі виникнення пожежі чи витоку газу та правил поводження із вибуховими матеріалами, сучасною спеціальною пожежною технікою у I державній пожежно - рятувальній частині Галицький РВ ГУ ДСНС України у Львівській обл.
XX століття – одне із найжостокіших,  що мотивує до вивчення прав людини та толерантності до різних рас та націй, зокрема, на прикладі Голокосту та геноциду (Голодомор 1932-33 рр.). Учні 10-х класів спробували проаналізувати та відповісти на запитання: «Що потрібно зробити, щоб уникнути повторення Голокосту?», «Які уроки (висновки, досвід) нам подає Голокост?». Емоційним моментом для присутніх була віртуальна присутність у нацистських концентраційних таборах років II світової війни - Auschwitz-Birkenau, Белжец, Собібор, Майданек.
Кульмінаційним  моментом роботи лабораторії була зустріч спортсменів училища  (10-В, 9-В, 11-А кл.) із представниками Західного відділення комплектування Національної гвардії України. Юнакам та дівчатам розповіли про військову службу за контрактом, про  те, що в Національній гвардії служать люди різних професій та спеціальностей, але всі вони об’єднані головною справою – захистом Батьківщини. Також учням показали пізнавальне відео про Національну гвардію України.
Підготувала вч. історії та правознавства Анна Кондратюк.
Фото заходів в програмі декади правознавства можна подивитися за посиланням: ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Pidsumky_dekady_pravoznavstva_u_LUFK.html.


2016/2017 навчальний рік


 Громадська організація спортивний клуб "Галичанка"

 
Громадська організація "КМС" 
Самая детальная информация веб модель работа на дому лучшие сайты у нас на сайте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види