50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Командами сильніші львів’яни


У м.Новій Каховці 17 травня 2011р. закінчився чемпіонат України зі стрільби з лука.
В останній день змагань відбулися командні турніри. Як у чоловіків, так і у жінок перемогу святкували львівські лучники. А опонентами обидвох команд у фіналі були чернівецькі спортсмени. Чоловіки перемогли 226:207, жінки – 204:202.
У складі чоловічої команди честь Львівщини захищали вихованці ЛУФК Маркіян Івашко (вип. 1996р.), Дмитро Грачов (вип. 2001р.) та Дмитро Марченко і Юрій Гавелко. За жіночу збірну області виступали Олена Кушнірук, Катерина Соколенко (обидві – вихованки ЛУФК), Катерина Яворська і Дарія Грачова.
У загальнокомандному заліку серед областей сильніші львів’яни, в активі яких 1130 очок. Другі – харків’яни – 925 очок, на третьому місці чернівецька обл. – 745оч.
Підсумкові результати змагань:
Чоловіки
1.       Львівська обл.
2.       Чернівецька обл.
3.       Сумська обл.
 
Жінки
1.       Львівська обл.-І
2.       Чернівецька обл.
3.       Харківська обл.
4.       Львівська обл.-ІІ
Джерело: www.archery.lviv.net
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Стрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука