50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт


Данило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосе

            У м.Святогірську 4-6 липня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на шосе у олімпійських видах програми.
         Серед юнаків віком до 16 років бронзовим призером чемпіонату у груповій гонці на 84км став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.
        У індивідуальній гонці на час на дистанцію 15км Данило показав четвертий результат - 22.19,0хв.

Данило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

         У м.Кременчуці 24-27 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
         У парній гонці на час переможцем чемпіонату серед юнаків віком до 16 років став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Асистував Данилу киянин Матвій Ушаков. Дистанцію 10км хлопці здолали за 12.35,799хв.
         Свою другу перемогу на цьому чемпіонаті Данило виборов у гонці критеріум.
         У груповій гонці на 50км у Данила срібна медаль.

Студент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосе

          На карпатських дорогах Львівщини та частково Закарпаття 15-19 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
              У індивідуальній гонці на час на дистанцію 25км срібним призером чемпіонату серед молоді віком до 23 років став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв. Другокурсник Андрій Ганзін посів 18 місце. У парі з недавнім випускником коледжу Олександром Кривичем хлопці показали четвертий результат у командному заліку.
           Третьокурсниця Соломія Лукачук посіла 9 місце в індивідуальній гонці та сьоме - у груповій на 140км у перегонах серед жінок віком до 23 років.

Учні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів

         
   У м.Кропивницькому 28-30 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з велоперегонів на шосе серед юнаків віком до 16 років.
             У індивідуальній гонці на 15км срібним призером чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Дев'ятикласник Матвій Хацинський посів 26 місце.
           У командній першості хлопці у складі збірної команди четверті.

Учень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів

              У Львові 14-18 квітня 2021 р. паралельно з чемпіонатом України з велоперегонів на треку серед молоді відбувся юнацький чемпіонат України - змагалися спортсмени віком до 16 років.

Студенти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів

          У м.Львові 14-18 квітня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років.
          В змаганнях чоловіків триразовим молодіжним чемпіоном України став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв. Микита переміг у груповій гонці на 120 кіл, командній гонці переслідування на 4км та у медісоні. В активі талановитого трековика також "срібло" у індивідуальній гонці переслідування на 4км та у омніумі - велосипедному багатоборстві.

Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на треку

           16 медалей, з них 7 золотих, вибороли учні Львівського коледжу спорту на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який 11-14 березня 2021 р.  відбувся у Львові паралельно з дорослою першістю.

СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУ

         У м.Львові на єдиному в Україні критому велотреці НСБЛВС МО України 2-5 березня відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку у неолімпійських видах змагань.
У скретчі - різновиді групових перегонів на 15 км, чемпіоном України став студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Андрій Ганзін. У боротьбі за чемпіонський титул Андрій випередив своїх старших товаришів, також вихованців коледжу Олександра Кривича та Романа Гладиша.
 

Клімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на треку

     Відразу троє вихованок Львівського коледжу спорту стали бронзовими призерками чемпіонату Європи з велоперегонів на треку, який у ці дні триває у болгарському Пловдиві. 
Вихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на треку

У м.Пловдиві (Болгарія) триває чемпіонат Європи з велоперегонів на треку.
      Другого дня змагань срібну медаль чемпіонату у гонці скретч - різновиді групової гонки на 15км виборов вихованець Львівського коледжу спорту Роман Гладиш (на фото).  


Вихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на треку

      У м.Пловдиві (Болгарія) 11 листопада 2020р. розпочався чемпіонат Європи з велоперегонів на треку. 

Соломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 року

    Студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук (на фото) визнана найкращою спортсменкою Львівщини у жовтні 2020 року. Юлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку

     У м.Фйоренцуола-д'Арда (Італія) 8-13 жовтня відбувся чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів. 

Матвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаків

           У м.Львові у програмі осіннього чемпіонату України з велоперегонів на треку, який відбувся на велодромі СКА 29 вересня - 4жовтня, найсильніших велотрековиків визначили юнаки і дівчата віком до 14 років.
         Серед хлопців рівних на чемпіонаті не було учневі 9 класу Львівського коледжу спорту Матвію Хацинському. Матвій 8 разів виходив на старт і у всіх гонках перемагав.

Данило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на треку

         У м.Львові 29 вересня-4 жовтня у програмі осіннього чемпіонаті України з велоперегонів на треку відбулася і юнацька національна першість.
Серед юнаків віком до 16 років чотириразовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти