50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство


Учениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчат

        У Львові 4-6 травня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
           Серед дівчат віком до 18 років чемпіонкою України стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Олександра Горлова. У сумі чотирьох видів Олександра набрала 940 очків і на 26 пунктів випередила срібну призерку киянку Ольгу Литвиненко.
        В категорії чотириборок віком до 16 років сестра Олександри десятикласниця Валентина Горлова посіла 6 місце.

Вихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

        У м.Харкові 1-3 квітня 2021р. поруч з Кубком України з сучасного п'ятиборства відбувся і чемпіонат України серед юніорів.
         В змаганнях дівчат переможницею чемпіонату стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова. Одинадцятикласниця Олександра Горлова посіла 7 місце. Командою дівчата, змагаючись удвох, стали п'ятими.

Ольга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»

         18-річна львів’янка Ольга Клуннікова (тренери – Наталія Роговенко, Адам Прибило, Марія Клуннікова і Віталій Тарнакін) стала володаркою Кубка України з сучасного п’ятиборства серед жінок, а також виграла перше місце у Відкритому чемпіонаті України серед юніорок. Змагання тривали з 1 до 3 квітня 2021 р. в Харкові. Враженнями про свій успіх, а також про інші деталі розвитку кар’єри перспективна спортсменка детально розповіла в інтерв’ю сайту відділення НОК України у Львівській області.

Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборства

            Минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова посіла І місце на Кубку України з сучасного п'ятиборства, який 1-3 квітня 2021 р.  відбувся у м.Харкові. Ольга на 18 очок випередила ще одну вихованку коледжу Зінаїду Батрак, яка стала другою.

Руслана Война: "Приїхала Наталія Роговенко і каже: "Давай до нас на п’ятиборство!"

  Минулого тижня в Києві 19-річна червоноградська спортсменка Руслана Война стала бронзовою медалісткою (в командній першості) відкритого чемпіонату України з сучасного п’ятиборства. По приїзді до Львова студентка фахового коледжу спорту, неодноразова чемпіонка України з триборства серед дівчат, срібна призерка Кубка Європи U17 дала детальне інтерв’ю для тижневика «Вісник» (Червоноград), в якому розповіла про те, як складається її спортивна кар’єра.

Сестри Горлови та Юлія Федун на зимовому юнацькому ЧУ з сучасного п'ятиборства четверті

    У м.Києві 1-4 лютого 2021р. під час зимового чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших розіграли і юнаки та дівчата віком до 18 років. 
Вихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборства

     У м.Києві 1-4 лютого 2021р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. Святослав Стахурський - переможець і срібний призер юнацького ЧУ з сучасного п’ятиборства

      У м.Києві 11-13 січня 2021р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. Клуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборства

    У м.Києві 11-13 січня 2021р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юніорів. Змагалися спортсмени віком до 21 року. 


Олександра Горлова – бронзова призерка Кубка України з сучасного п’ятиборства серед дівчат

       У м.Києві 2-4 грудня 2020р. відбувся Кубок України з сучасного п'ятиборства. 

Юрій Ковальчук і Ольга Клуннікова - медалісти юніорського Кубка України з сучасного п’ятиборства

      У м.Києві 2-4 грудня 2020р. юніорський Кубок України з сучасного п'ятиборства розіграли спортсмени віком до 20 років. 
Шестеро вихованців коледжу у топ-10 Кубка України з сучасного п’ятиборства

У м.Києві 2-4 грудня 2020р. відбувся Кубок України з сучасного п'ятиборства.
     Серед жінок 6 місце на Кубку посіла цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту, ще юніорка за віком Ольга Клуннікова 
Ольга Клуннікова - переможниця відкритого чемпіонату Києва з сучасного п’ятиборства

    Цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова (на фото) стала переможницею відкритого чемпіонату Києва з сучасного п'ятиборства, який відбувся 15-16 жовтня 2020р. Клуннікова, Война та Горлова - срібні призерки чемпіонату України з сучасного п’ятиборства

У м.Києві 10-13 серпня відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
У командній першості серед жінок срібними призерками чемпіонату стали цьогорічна випускниця коледжу Ольга Клуннікова, студентка ІІІ курсу Руслана Война та учениця 11 класу Олександра Горлова. 

На юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шоста

   У м.Києві 5-7 лютого 2020р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків і дівчат віком до 16 років. 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html