50 років1971 - 2021

Сучасне п'ятиборство

Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафеті

У м.Олександрії (Єгипет) 12-17 липня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів - спортсменів віком до 21 року, участь у якому у складі збірної команди України взяли двоє вихованців Львівського коледжу спорту.
         У змішаній естафеті минулорічна випускниця коледжу Ольга Клуннікова у парі з киянином Максимом Анарушевим посіла 6 місце. В змаганнях на особисту першість Ольга кваліфікувалась до фіналу, де стала двадцять шостою.

Вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук - чемпіон світу з сучасного п'ятиборства

У м.Олександрії (Єгипет) 12 липня 2021 р. розпочався чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів - спортсменів віком до 21 року.
        У чоловічій естафеті чемпіоном світу стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Юрія Ковальчука та киянина Владислава Чекана.

Юрій Ковальчук - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства

У м.Берні (Швейцарія) 28 червня - 4 липня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства серед юніорів - атлетів віком до 21 року.
         У командній першості серед чоловіків бронзовим призером чемпіонату стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Юрія Ковальчука та киян Владислава Чекана і Максима Анарушева. За сумою п'яти видів українці набрали 4213 балів і 38-ма пунктами поступилися командам Росії та Угорщини, у яких однакова кількість очок.

Вихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У м.Києві 11-14 травня 2021 р. у програмі чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших розіграли і атлети віком до 23 років.
           В змаганнях чоловіків переможцем молодіжного чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук. Сума п'яти видів Юрія склала 1507 очків.
          Студенти ІІІ курсу Валентин Ільків і Андрій Зубач посіли 15 і 16 місця.
У командній першості львівське тріо у складі Ковальчука, Ільківа та Зубача вибороли срібні нагороди.

Вихованець спортколеджу Юрій Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У м.Києві 11-14 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'яиборства.
В змаганнях чоловіків на особисту першість срібним призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту дев'ятнадцятирічний Юрій Ковальчук. У сумі п'яти видів Юрій набрав 1507 очків і лише на 10 пунктів поступився переможцю Денису Павлюку з Києва.

Учениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчат

У Львові 4-6 травня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
           Серед дівчат віком до 18 років чемпіонкою України стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Олександра Горлова. У сумі чотирьох видів Олександра набрала 940 очків і на 26 пунктів випередила срібну призерку киянку Ольгу Литвиненко.
        В категорії чотириборок віком до 16 років сестра Олександри десятикласниця Валентина Горлова посіла 6 місце.

Вихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У м.Харкові 1-3 квітня 2021р. поруч з Кубком України з сучасного п'ятиборства відбувся і чемпіонат України серед юніорів.
         В змаганнях дівчат переможницею чемпіонату стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова. Одинадцятикласниця Олександра Горлова посіла 7 місце. Командою дівчата, змагаючись удвох, стали п'ятими.

Ольга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»

18-річна львів’янка Ольга Клуннікова (тренери – Наталія Роговенко, Адам Прибило, Марія Клуннікова і Віталій Тарнакін) стала володаркою Кубка України з сучасного п’ятиборства серед жінок, а також виграла перше місце у Відкритому чемпіонаті України серед юніорок. Змагання тривали з 1 до 3 квітня 2021 р. в Харкові. Враженнями про свій успіх, а також про інші деталі розвитку кар’єри перспективна спортсменка детально розповіла в інтерв’ю сайту відділення НОК України у Львівській області.

Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборства

Минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова посіла І місце на Кубку України з сучасного п'ятиборства, який 1-3 квітня 2021 р.  відбувся у м.Харкові. Ольга на 18 очок випередила ще одну вихованку коледжу Зінаїду Батрак, яка стала другою.

Руслана Война: "Приїхала Наталія Роговенко і каже: "Давай до нас на п’ятиборство!"

Минулого тижня в Києві 19-річна червоноградська спортсменка Руслана Война стала бронзовою медалісткою (в командній першості) відкритого чемпіонату України з сучасного п’ятиборства. По приїзді до Львова студентка фахового коледжу спорту, неодноразова чемпіонка України з триборства серед дівчат, срібна призерка Кубка Європи U17 дала детальне інтерв’ю для тижневика «Вісник» (Червоноград), в якому розповіла про те, як складається її спортивна кар’єра.

Сестри Горлови та Юлія Федун на зимовому юнацькому ЧУ з сучасного п'ятиборства четверті

У м.Києві 1-4 лютого 2021р. під час зимового чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших розіграли і юнаки та дівчата віком до 18 років.

Вихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборства

У м.Києві 1-4 лютого 2021р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.

Святослав Стахурський - переможець і срібний призер юнацького ЧУ з сучасного п’ятиборства

У м.Києві 11-13 січня 2021р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.

Клуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборства

У м.Києві 11-13 січня 2021р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юніорів. Змагалися спортсмени віком до 21 року.

Олександра Горлова – бронзова призерка Кубка України з сучасного п’ятиборства серед дівчат

У м.Києві 2-4 грудня 2020р. відбувся Кубок України з сучасного п'ятиборства.