50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба


На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр Григоришин

      Відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19-25 липня 2021 р. відбувся у столиці Угорщини м.Будапешті.
     Найкраще з них виступив учень 9 класу Олександр Григоришин, який посів 10 місце у ваговій категорії до 45кг серед борців-вільників. У кваліфікації у рівній боротьбі Олександр поступився казаху Аллану Оралбеку 4:4, поразка за останньою дією.

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьби

        Відразу п'ятеро учнів та студентів Львівського коледжу спорту стартують на чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19 липня 2021 р. розпочинається у столиці Угорщини м.Будапешті.
    Це учень 9 класу Олександр Григоришин, десятикласник Віталій Гончар, студенти-першокурсники Валентин Григоришин, Річард Руденко та Інна Бугай.

Ще одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіаду

         Як повідомили у Асоціації спортивної боротьби України, у олімпійській збірній команді України з жіночої боротьби сталися зміни.
        У зв'язку з травмою Аліни Грушиної нашу державу у Токіо у ваговій категорії до 57кг репрезентуватиме вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна Кіт.

Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьби

      Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту стали переможницями юніорського чемпіонату Європи з жіночої боротьби, який 30 червня - 2 липня 2021 р. відбувся у м.Дортмунді (Німеччина).
      У ваговій категорії до 55кг чемпіонкою Європи стала студентка І курсу Олександра Хоменець. Усіх своїх суперниць Олександра поборола достроково: Юлію Новіцку з Польщі та Елену Іонеску з Румунії - на туше, росіянку Анастасію Яндушкіну 10:0 та у фіналі - Розу Ченттамаші з Угорщини - на туше.
     Також впевнено провела турнір другокурсниця Соломія Винник. У категорії до 57кг перед Соломією не встояли Жозефін Поршке з Німеччини 5:0, Алеся Гетьманава з Білорусі 5:2, Анастасія Козлова з Росії 10:0 та Патріція Стжельчик з Польші 10:0.
     У вазі до 65кг перемогу святкувала першокурсниця Манола Скобельська. Манола навпаки проявила характер і у півфіналі, поступаючись по ходу сутички білорусці Аліні Максімавій, поклала останню на лопатки. Також у фіналі вирвала перемогу у Ноемі Сабадош 8:7.

Студент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьби

            У м.Дортмунді (Німеччина) 28 червня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів.
              У ваговій категорії до 97кг бронзовим призером юніорського чемпіонату серед борців вільного стилю став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Стасюк. У поєдинку за ІІІ місце Данило поборов німця Юсуфа Сеньїгіта 10:0.

Восьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьби

             Відразу восьмеро вихованців Львівського коледжу спорту у складі збірної команди України візьмуть участь у чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед юніорів, який 28 червня 2021 р. розпочинається у німецькому Дортмунді. Це учениця 11 класу Марія Орлевич, студентки І курсу Олександра Хоменець, Манола Скобельська, другокурсниця Соломія Винник, третьокурсники Оксана Чудик, Анастасія Алпєєва, Данило Стасюк та випускниця Катерина Зелених.

Учениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ята

 У м.Самокові (Болгарія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, 18 червня завершилася жіноча програма змагань.
           У ваговій категорії до 46кг 5 місце на чемпіонаті посіла учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Діана Лаць. 

Олександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів

        У м.Самокові (Болгарія) впродовж 14-20 червня 2021 р. проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
         У ваговій категорії до 45кг бронзовим призером чемпіонату серед борців вільного стилю став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин.
         На шляху до "бронзового" успіху Олександр поборов угорця Каролі Барата 8:1, Дімітера Бісеркова з Болгарії 6:6 ( перемога за останньою результативною дією), поступився представнику Російської Федерації Ахмаду Галаєву 0:10 та у поєдинку за ІІІ місце був сильнішим за турка Юнуса Баттала 6:0.

Четверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьби

       14 червня 2021 р. у м.Самокові (Болгарія) розпочинається чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
        У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть четверо учнів Львівського коледжу спорту. Це Діана Лаць, Сергій Костишин (11 кл.), Віталій Гончар (9кл.) та Олександр Григоришин (8кл.).
    До Болгарії зі збірною відправляється і вчитель вільної боротьби коледжу Сергій Слюсаренко.

Вихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у Польщі

         У столиці Польщі м.Варшаві 10-11 червня 2021 р. відбувся світовий рейтинговий турнір "Poland Open" з жіночої боротьби.
        У ваговій категорії до 50кг у фіналі турніру зійшлися дві вихованки Львівського коледжу спорту: українка Оксана Лівач та Марія Стадник, яка сьогодні представляє Азербайджан. Перемогу отримала досвідченіша і титулованіша триразова олімпійська призерка Марія Стадник 9:4.
        У вазі до 53кг срібною призеркою турніру стала Христина Береза. У вирішальній сутичці за першість Христина поступилася індійці Вінеш Вінеш 0:8.

Олександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у Румунії

         У столиці Румунії м.Бухаресті 4-6 червня 2021 р. відбувся міжнародний турнір "Меморіал Думітру Первулеску та Васіле Йорга" з видів спортивної боротьби серед юніорів.
        У ваговій категорії до 55кг серед дівчат переможницею турніру стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. Олександра провела на турнірі 4 переможні сутички, у яких не віддала суперницям жодного бала , а у фіналі поборола угорку Розу Сенттамаші 8:0.
      У вазі до 72кг рівних у Бухаресті не було третьокурсниці коледжу Анастасії Алпєєвій. Анастасія почергово перемогла Емілію Кречюн з Молдови 8:0, угорку Зофію Віраг - на туше, румунку Ізабелу Ротару 10:0 та у фіналі - ще одну представницю Угорщини Лілі Устфалві - на туше. 

Олександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьби

        У столиці Болгарії м.Софії 30 травня 2021 р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 15 років.
          У ваговій категорії до 44кг серед борців вільного стилю срібним призером чемпіонату став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин. У фінальній сутичці Олександр поступився представнику Російської Федерації Абдулмажіду Абдулмажідову 3:8. А до того поборов двох македонців, поляка і свого співвітчизника Віктора Борогана.

Учениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату Європи

        У столиці Болгарії м.Софії 27-29 травня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
            У ваговій категорії до 62кг срібною призеркою чемпіонату серед дівчат стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Ірина Борисюк. У фінальній сутичці Ірина лише за останньою результативною дією (рахунок зустрічі 1:1) поступилася своїй співвітчизниці івано-франківчанці Христині Демчук. А перед тим поклала на лопатки туркеню Тугбу Актас та 6:4 перемогла угорку Вікторію Папп.

Шестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьби

         27-30 травня 2021 р. у столиці Болгарії м.Софії відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
            У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть шестеро учнів Львівського коледжу спорту. Серед дівчат це учениця 7 класу Наталія Нікітіч та дев'ятикласниці Анастасія Штурмак, Ірина Борисюк, Надія Соколовська. Серед хлопців учень 8 класу Олександр Григоришин та дев'ятикласник Єгор Горох.

Ще дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби

            Ще дві медалі вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років, який у ці проходить у столиці Північної Македонії м.Скоп'є.
           У ваговій категорії до 65кг срібною призеркою чемпіонату стала Катерина Зелених. У фіналі Катерина з рахунком 5:8 поступилася молдованці Іріні Рінгачі.

Продвижение сайта в Днепре недорого https://turboseo.net.ua/ от Турбосео. Опыт 10+ лет. Кейсы
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти