50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Гнип відібралась на чемпіонат світу


У м.Сумах 30 січня - 1 лютого 2014р. відбулися Всеукраїнські відбіркові змагання зі стрільби з лука до чемпіонату світу у приміщенні, який 25 лютого стартує у французькому місті Нім. У кожному виді змагань участь взяли по 6 найсильніших лучників за результатами зимового чемпіонату України.
Спортсмени стріляли гладку дистанцію 2х30 пострілів та дуелі кожен з кожним по 18 і 12 пострілів.
У категорії юніорок ІІ місце у турнірі посіла учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип. Перемогла основна конкурентка Соломії на участь у ІІ юнацькій олімпіаді чернівчанка Вікторія Олексюк. На третьому місці – Поліна Родіонова з Сум. Ці троє дівчат забронювали собі місце у збірній на чемпіонат світу.
В змаганнях чоловіків перші два місця посіли вихованці училища Маркіян Івашко та Георгій Іваницький. Третій у рейтингу – олімпійський чемпіон Пекіна, харків’янин Віктор Рубан.
     А напередодні на всеукраїнському турнірі у Харкові на чемпіонат світу відібрались «блочники» Ігор Кардаш (ІІІ к.) та Денис Михальчук (ІІ к.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука