50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Українці у Шанхаї до медалей не достріляли


22-27 квітня 2014р. у м.Шанхаї (Китай) відбувся перший цьогорічний етап Кубка світу зі стрільби з лука, участь у якому взяли і українські лучники.
Українці у Шанхаї до медалей не достріляли. Найкращий результат показали чоловіки, які у командному турнірі посіли 4 місце. У поєдинку за «бронзу» збірна України поступилася нідерландцям 2:6. У складі збірної стріляли вихованці Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р., на фото), Дмитро Грачов (вип. 2001р.) та харків’янин, олімпійський чемпіон Пекіна Віктор Рубан.
Жіноча збірна, за яку виступали чернівчанка Лідія Січенікова, Анастасія Павлова з Нової Каховки та вихованка ЛУФК Катерина Палеха показала шостий результат. Каменем спотикання для українок несподівано стала збірна Північної Кореї, якій вони програли у 1/4 фіналу 2:6.
У особистій першості кращий результат у Анастасії Павлової – 7 місце. Катерина Палеха у 1/16 фіналу поступилася майбутній переможниці Кубка світу Єлєні Ріхтер з Німеччини 4:6 і посіла 17 місце.
     Георгій Іваницький у 1/24 не знайшов контраргументів проти японця Шохі Ота і в підсумку розділив 33 місце разом з іншими невдахами цієї стадії змагань, серед яких і Віктор Рубан. Дмитро Грачов – п`ятдесят сьомий. 
http://www.putevka-perm.ru/ санаторий демидково официальный сайт.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука