50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : І в командній стрільбі лучники ЛУФК на національному подіумі


       У Сумах 30 січня 2015р. завершився чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні. В останній день змагань визначились переможці у командній стрільбі.
В турнірі жінок в стрільбі з олімпійського лука перемогу здобула збірна команда Львівської обл. у складі Катерини Шабалітової, Вероніки Марченко та титулованої вихованки Львівського училища фізичної культури Катерини Палехи (вип. 1999р.). Катерина Палеха - абсолютна зимова чемпіонка України, адже напередодні вона перемогла і в особистій першості.
Дворазовим віце-чемпіоном серед чоловіків став Георгій Іваницький (вип. 2012р.). У фіналі командних змагань збірна Львівщини-І, у складі якої виступав Георгій, поступилася господарям 3:5.
У стрільбі з блочного лука подвійну перемогу здобув минулорічний випускник училища Ігор Кардаш. Разом з Ігорем переможцем командного турніру став студент ІІІ курсу Денис Михальчук. У фіналі львів’яни розправились з харків’янами 233:225.
Своїх старших товаришів підтримали і юніори. Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова (обидві 11 кл.) посіли ІІ місце у змаганнях серед дівчат. Соломія Гнип (на фото) – чемпіонка у особистій першості, Соломія Трапезнікова – бронзова призерка.
Свою другу, на цей раз бронзову медаль здобув і учень 10 класу Антон Худа. У особистій першості Антон – срібний призер.
Усі призери змагань отримали статус кандидатів на участь у зимовому чемпіонаті Європи, який наприкінці лютого відбудеться у Словенії.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука