50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Гнип - чемпіонка Європи з олімпійського лука


   
   У м.Копер (Словенія) фінішував чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні серед юніорів.
     В змаганнях дівчат з олімпійського лука чемпіонкою Європи стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип (на фото).
У фіналі Соломія проявила неабиякі вольові якості і у напруженому поєдинку перемогла німкеню Катарину Бауер 7:3 ( 27:27, 28:27, 28:28, 29:29, 30:29 за серіями). Бронзова медаль в активі італійки Татяни Андреолі, яка у чвертьфіналі вибила з боротьби ще одну вихованку училища Соломію Трапезнікову. У підсумку Трапезнікова на 5 місці.
     У команді дівчата разом з черкащанкою Софією Новіцькою посіли 4 місце.
     Серед хлопців титул чемпіона здобув росіянин Артем Махненко. ІІ і ІІІ місця вибороли німецькі атлети Максіміліан Векмюллер та Марк Рудов. Українці посіли такі місця: Олег Рожко - 4-е, Максим Попович - 17-е, Антон Худа - 33-е.
     Командою хлопці настріляли 5-ий результат. До слова, всі троє -  львівяни, а Максим і Антон навчаються і тренуються в ЛУФК.
     У стрільбі з блочного лука вихованець училища Владислав  Большаков (вип.2013р.) показав 9-ий результат у особистій першості та виборов бронзову нагороду у командних змаганнях. Асистували Владу львівянин Антон Гончаров та Роман Говядовський з Рівного.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука