50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Початок навчання в ЛУФК Наумова відзначила 5 і 6 місцями на чемпіонаті Європи


      
      23 липня 2016р. у м.Бухаресті (Румунія) завершився чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед кадетів та юніорів.
Як ми вже повідомляли, бронзовими призерками юніорської першості у командній стрільбі з олімпійського лука  стали студентки ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип та Соломія Трапезнікова.
Цей успіх виявився єдиним для збірної команди України. Серед інших результатів слід відзначити виступ учениці 9 класу училища Жанни Наумової (на фото). Жанна посіла 5 місце у командних змаганнях серед кадеток, 6 місце у турнірі змішаних команд (разом з чернівчанином Іваном Кожокарем) та 9е – у особистій першості серед дівчат. Непогано як для спортсменки, яка тільки-но розпочинає навчання в ЛУФК.
Соломія Гнип посіла також 9 місця у особистій першості та у змаганнях змішаних команд серед юніорів. Соломія Трапезнікова та Олександра Комарова вибули із особистих змагань у 1/16 фіналу. Соломія поступилась Андре Адісу з Франції, а Олександра – італійці Карен Герват з однаковим рахунком 4:6.
Цьогорічний випускник училища Максим Попович двічі дев'ятий у змаганнях юніорів.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука