50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лука


У м.Черкасах 19-22 лютого 2020р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
У командній першості як серед дівчат, так і серед хлопців переможцями чемпіонату стали збірні команди Львівської обл., у складі яких виступали учні Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Анастасія Фадєєва (9 кл.), Костянтин Ваксман (10 кл.) та Олександр Панциру (11 кл.).
У фіналі львів’янки перемогли чернівчанок 5:3, а львів’яни – сумчан з таким же рахунком.
У особистій першості Олександр Панциру (на фото) став бронзовим призером. У ½ фіналу Олександр поступився майбутньому переможцю Олексію Смірнову з Чернівців 2:6. Костянтин Ваксман посів 5 місце. Очна дуель Костянтина і Олександра у ¼ фіналу завершилася на користь старшого і досвідченішого Панциру 6:4.
       Анастасія Фадєєва і Софія Васильєва (11 кл.) розділили 9 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорок