50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва Булах


У Львові 12-16 вересня відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
В змаганнях дівчат титул юніорської чемпіонки України розіграли студентка ІІ курсу Львівського коледжу спорту Жанна Наумова (на фото) та першокурсниця Єва Булах  - перемогу з рахунком 6:0 здобула Наумова. Отож, Жанна - чемпіонка, Єва - віцечемпіонка України.
Об'єднавшись з Дзвениславою Черник у збірну команду Львівської області, дівчата не мали собі рівних і в командній першості. У фіналі збірна Львівщини-І здолала збірну Львівщини-ІІ, за яку виступала студентка ІІІ курсу Катрін Онишкевич.
Свою третю нагороду на цій першості, на цей раз бронзову, Жанна Наумова виборола у дуелях змішаних команд.
Серед хлопців студент ІІ курсу Остап Сліпець посів ІІІ місце у командних стрільбах, а першокурсник Назар Кучковський - четверте на особисту першість. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука