50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука


             У м.Новій Каховці 2-7 жовтня відбувся фінал Кубка України зі стрільби з лука.
В змаганнях жінок на особисту першість срібною лауреаткою Національного кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип (вип.2018р.). У фінальній дуелі Соломія гостинно поступилася господарці турніру Анастасії Павловій.
Зате у командній першості львів'янки не мали собі рівних і стали володарками Кубка. У складі команди окрім Соломії виступали студентка ІІ курсу Жанна Наумова та ще одна вихованка коледжу Катерина Соколенко (вип.2006р.).
Друга команда Львівщини - бронзові призерки змагань. За команду виступали студентка І курсу Єва Булах та недавня випускниця Соломія Трапезнікова.
Серед чоловіків перемогу здобув сумчанин Владислав Лісняк. Вихованці коледжу Георгій Іваницький (вип.2012р.) та Олександр Панциру посіли ІІ та ІІІ місця відповідно. Особливо слід відзначити успіх сімнадцятирічного першокурсника Олександра Панциру, який наполегливо наближається до еліти української стрільби з лука.
У командній першості збірна Львівщини-І також друга після сумчан. У складі команди срібними медалями відзначені Георгій Іваницький та Маркіян Івашко (вип.1996р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі міжнародних стрілецьких змагань "Золота осінь"Перший приз кадетської "Золотої осені" розіграли вихованці Львівського коледжу спортуСтудент спортколеджу Олександр Панциру - переможець етапу кубка України зі стрільби з лука у ХарковіЖанна Наумова - бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаВихованець спортколеджу демонструє завидну спортивну форму на чемпіонаті України зі стрільби з лукаКостянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенні