50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Наумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенні


В останні дні січня 2021р. у Харкові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
У командній стрільбі серед дівчат переможцем чемпіонату стала зб.команда Львівської обл., за яку виступали студентки Львівського коледжу спорту Жанна Наумова та Єва Булах. У фіналі львів'янки з рахунком 6:0 розгромили зб.Києва.
Друга команда Львівщини, у складі якої стріляли першокурсниця Вікторія Бавшина та учениця 10 класу Анастасія Фадєєва, посіла 6 місце.
У змаганнях на особисту першість найкраще з львів'янок виступила Жанна Наумова, яка стала п'ятою.
Серед юніорів срібним та бронзовим призером юніорського чемпіонату став студент І курсу Олександр Панциру (на фото). Срібну медаль Олександр виборов у особистій першості, поступившись у фіналі харків'янину Микиті Дюнашеву 2:6, а бронзову - у командних стрільбах у складі зб.Львівської обл.
Костянтин Ваксман і Остап Сліпець, які виступали за зб.Львівщини-ІІ, посіли 5 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука