50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенні


25-30 січня 2021р. у Харкові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні.
У командній стрільбі серед жінок переможцем чемпіонату стала зб.команда Львівської обл., у складі якої виступала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип (на фото). У фіналі львів'янки перемогли команду Харківської обл. 6:0.
Друга команда Львівщини, за яку виступали вихованки коледжу Соломія Трапезнікова, Жанна Наумова і Катерина Соколенко, посіла 6 місце.
В змаганнях на особисту першість кращою з львів'янок була Соломія Гнип, яка показала шостий результат.
У чоловічій командній стрільбі перемогли сумчани, які у фіналі обстріляли зб.Львівської обл.-ІІ. У складі львівської команди стріляв вихованець коледжу Максим Попович. Зб.Львівської обл.-І посіла ІІІ місце. У складі команди бронзові нагороди вибороли вихованці коледжу Маркіян Івашко та Георгій Іваницький. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука