50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Вихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лука


                      У нашому місті на стадіоні "Арена Львів" 19-23 квітня 2021 р. відбулися відкриті всеукраїнські змагання "Олімпійські надії" зі стрільби з лука. Змагалися юніори віком до 20 та кадети віком до 17   років.
                Серед дівчат переможницею турніру стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва. У фінальній дуелі Анастасія здолала іншу львів'янку Дзвениславу Черник 6:2.
                Однокласниця Анастасії Вікторія Білозір посіла 9 місце.
                Серед дівчат-юніорок студентка ІІ курсу Жанна Наумова посіла ІІ місце. У своєму фіналі Жанна за додатковою стрілою поступилася львів'янці Варварі Ілляш 5:6 (9:10). Першокурсниця Єва Булах на 4 місці.
                Студент І курсу Олександр Панциру став бронзовим призером серед юніорів, а учень 10 класу Олексій Чепік - серед кадетів.
                У командній першості збірні команди Львівської обл., за які виступали Наумова, Булах, Панциру, студент ІІ курсу Остап Сліпець, учень 11 класу Костянтин Ваксман та Олексій Чепік перемогли серед юніорів, юніорок та кадетів. Збірна дівчат на чолі з Фадєєвою у фіналі поступилася харків'янкам і виборола срібні медалі.
                Анастасія реабілітувалася у стрільбах змішаними командами, де у парі з Констянтином Ваксманом посіла І місце. Серед юніорів переміг львівський дует у складі Єви Булах та Івана Мільковича.
                Змагання у Львові носили рейтинговий характер за попадання у юніорську та кадетську збірні команди України.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі міжнародних стрілецьких змагань "Золота осінь"Перший приз кадетської "Золотої осені" розіграли вихованці Львівського коледжу спортуСтудент спортколеджу Олександр Панциру - переможець етапу кубка України зі стрільби з лука у ХарковіЖанна Наумова - бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаВихованець спортколеджу демонструє завидну спортивну форму на чемпіонаті України зі стрільби з лукаКостянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенні