50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Іваницький і Кардаш на Кубку України треті


Георгій ІваницькийУ м.Львові у палаці спорту «Україна» 1-5 грудня 2010р. відбулися змагання на Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні.
Серед чоловіків в стрільбі з олімпійського лука ІІІ місце посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. У півфіналі Георгій поступився іншому львів’янину Юрію Гавелку 116:119, а в боротьбу за «бронзу» у напруженому поєдинку здолав ще одного земляка, учасника І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі Віталія Комонюка 114:114 (10:9). Переможцем турніру став Андрій Дорохов з Чернівців, який у фіналі переміг Юрія Гавелка 119:113.
В змаганнях жінок володаркою Кубка України стала чернівчанка, сестра Андрія Дорохова Тетяна Дорохова, яка у фіналі виявилася сильнішою за Ніну Мильченко з Харкова 116:113. Бронзова медаль дісталася вихованці ЛУФК, заслуженому майстру спорту Катерині Палесі (вип. 1999р.). Студентка І курсу училища Вероніка Марченко – на 7 позиції.
В стрільбі з блочного лука одинадцятикласник ЛУФК Ігор Кардаш – бронзовий призер. В боротьбі за ІІІ місце Ігор перестріляв Івана Мазепу з Рівного 117:116. А переміг у цьому виді неповноcправний спортсмен, інвалід-візочник Павло Назар.
У командних змаганнях збірна команда Львівщини у складі Ігора Кардаша, Костянтина Школьного та Олександра Соколова – переможці Кубка України!
Девятикласник Владислав Большаков, який виступав за збірну Львівської області-ІІ – бронзовий призер турніру.
Технічні результати змагань:
Олімпійський лук:
Чоловіки – особиста першість
1. А.Дорохов (Чернівці)
2. Ю.Гавелко (Львів)
3. Г.Іваницький (Львів, УФК)
4. В.Комонюк (Львів)
5. Я.Мокринський (Львів)
 
Командна першість
1. Чернівці
2. Харків
3. Львів (М.Івашко, Я.Мокринський, В.Комонюк)
 
Жінки – особиста першість
1. Т.Дорохова (Чернівці)
2. Н.Мильченко (Харків)
3. К.Палеха (Львів)
4. Є.Реброва (Харків)
5. І.Дубас (Львів)
7. В.Марченко (Львів, УФК)
 
Командна першість
1. Харків
2. Львів (К.Палеха, І.Дубас, Я.Синиця)
3. Чернівці
 
Блочний лук:
Чоловіки – особиста першість
1. П.Назар (Львів)
2. Д.Львовський (Київ)
3. І.Кардаш (Львів, УФК)
4. І.Мазепа (Рівне)
5. О.Соколов (Львів)
 
Командна першість
1. Львів-І (І.Кардаш, К.Школьний, О.Соколов)
2. Київ
3. Львів-ІІ (В.Большаков, О.Алексієнко, С.Кушнірук)
Джерело: www.archery.Lviv.net
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лукаСоломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лукаСтрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату УкраїниВихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лукаCтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкілАнастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука