50 років1971 - 2021

Фехтування : Асадулаєв у Братіславі шістдесят восьмий

14-15 січня 2012р. у м.Братіславі (Словаччина) відбувся черговий етап Європейського кадетського туру з фехтування на рапірах, участь у якому взяли і українські фехтувальники.
Кращий результат серед українців показав учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Михайло Асадулаєв, який посів 68 місце. Однокласник Михайла Андрій Долинний сто тридцятий.
Переміг француз Шарль Деніс, який у фіналі здолав Марата Бакірова з Росії.
Всього у змаганнях взяло участь 159 атлетів з 28 країн світу.

Фехтування

Фехтування

Вихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з фехтування на рапірах серед молодіТитул чемпіона України з фехтування на рапірах розіграли вихованці спортколеджуП'ятеро вихованців коледжу у топ-10 турніру сильніших рапіристів України Софія Твердохліб - срібна призерка кадетського ЧУ з фехтування на шпагахКлод Юнес - чемпіон, Ксенія Пантєлєєва - віцечемпіонка України з фехтуванняІгор Юрін та Михайло Боднар – серед кращих в Кубку України з фехтуванняГойда і Юрін на юніорському чемпіонаті Європи дев’яті у командіНа етапі Кубка світу у Барселоні Ксенія Пантєлєєва у топ-16Гойда і Юрін на юніорському Кубку світу у Лешно тринадцяті у командіАнастасія Гентош – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України Гойда і Юрін відігрались у командному турнірі і стали чемпіонамиНа Гран Прі Катару Ксенія Пантєлєєва у топ-20На Кубку світу в Удіне Ігор Юрін поступився майбутньому переможцюНа етапі Кубка світу у Гавані Пантелєєва і Шемякіна четверті Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірах