50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Вихованці ЛУФК виборюватимуть світові фехтувальні трофеї


Ксенія Пантелєєва5 серпня 2013р. у столиці Угорщини м.Будапешті стартував чемпіонат світу з фехтування.
У складі збірної України світові фехтувальні трофеї виборюватимуть відразу п’ятеро вихованців Львівського училища фізичної культури. Це рапіристи Клод Юнес (вип. 2009р.) та Олександра Сенюта (вип. 2011р.) і шпажистки Анфіса Почкалова (вип. 2009р.), Анастасія Івченко (вип. 2012р.), Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) (на фото).
Не бере участі у світовому фехтувальному форумі олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна (вип. 2006р.), яка вирішила цей змагальний сезон пропустити.
Програма змагань за участю вихованців ЛУФК:
- 5-6 серпня – попередні групові турніри у всіх видах зброї;
- 7 серпня – жіноча рапіра (Сенюта) – особиста першість;
- 8 серпня – жіноча шпага (Почкалова, Івченко, Пантелєєва) – особиста першість;
- 9 серпня – чоловіча рапіра (Юнес) – особиста першість;
- 10 серпня – жіноча рапіра (Сенюта) – командний турнір;
- 11 серпня - жіноча шпага (Почкалова, Івченко, Пантелєєва) – командний турнір;
- 12 серпня – чоловіча рапіра (Юнес) – командний турнір.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Вихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з фехтування на рапірах серед молодіТитул чемпіона України з фехтування на рапірах розіграли вихованці спортколеджуП'ятеро вихованців коледжу у топ-10 турніру сильніших рапіристів України Софія Твердохліб - срібна призерка кадетського ЧУ з фехтування на шпагахКлод Юнес - чемпіон, Ксенія Пантєлєєва - віцечемпіонка України з фехтуванняІгор Юрін та Михайло Боднар – серед кращих в Кубку України з фехтуванняГойда і Юрін на юніорському чемпіонаті Європи дев’яті у командіНа етапі Кубка світу у Барселоні Ксенія Пантєлєєва у топ-16Гойда і Юрін на юніорському Кубку світу у Лешно тринадцяті у командіАнастасія Гентош – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України Гойда і Юрін відігрались у командному турнірі і стали чемпіонамиНа Гран Прі Катару Ксенія Пантєлєєва у топ-20На Кубку світу в Удіне Ігор Юрін поступився майбутньому переможцюНа етапі Кубка світу у Гавані Пантелєєва і Шемякіна четверті Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірах