50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Гаравський і Матевосов серед лідерів національного рейтингу


       Національна федерація фехтування України оголосила поточні рейтинги кращих фехтувальників станом на кінець 2014р.
У категорії кадетів друге місце серед рапіристів посідає учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Максим Гаравський (на фото). В активі Максима 123,5 очка і він лише 5,5 пунктів поступається лідеру рейтинга киянину Ярославу Гайдуку. Однокласник Максима Віталій Кузуб на дев’ятій позиції.
Серед шпажистів також на другому місці ще один одинадцятикласник училища Артем Матевосов. За підсумками року Артем набрав 132,25 очка. Лідирує Юрій Запара з Дніпропетровська – 135,5 очка. Олександр Мітькін (11кл.) на четвертому місці, Олексій Голдій (10кл.) замикає першу десятку.
Максим Гаравський посідає другу сходинку і серед юніорів-рапіристів. Лідирує тут киянин Дмитро Чучукало. Минулорічний випускник училища Михайло Асадулаєв на п’ятому місці. Серед дівчат попереду закарпатки Христина та Аліна Рапінець. Львів’янка Анастасія Ленчук (вип. ЛУФК 2012р.) дев’ята.
Серед юніорок-шпажисток третє місце посідає цьогорічна випускниця ЛУФК Юлія Свистіль.
Зазначені рейтинги є вирішальними при комплектуванні збірних команд України та формуванні спортивних делегацій на участь у міжнародних змаганнях.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Вихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з фехтування на рапірах серед молодіТитул чемпіона України з фехтування на рапірах розіграли вихованці спортколеджуП'ятеро вихованців коледжу у топ-10 турніру сильніших рапіристів України Софія Твердохліб - срібна призерка кадетського ЧУ з фехтування на шпагахКлод Юнес - чемпіон, Ксенія Пантєлєєва - віцечемпіонка України з фехтуванняІгор Юрін та Михайло Боднар – серед кращих в Кубку України з фехтуванняГойда і Юрін на юніорському чемпіонаті Європи дев’яті у командіНа етапі Кубка світу у Барселоні Ксенія Пантєлєєва у топ-16Гойда і Юрін на юніорському Кубку світу у Лешно тринадцяті у командіАнастасія Гентош – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України Гойда і Юрін відігрались у командному турнірі і стали чемпіонамиНа Гран Прі Катару Ксенія Пантєлєєва у топ-20На Кубку світу в Удіне Ігор Юрін поступився майбутньому переможцюНа етапі Кубка світу у Гавані Пантелєєва і Шемякіна четверті Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірах