50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : На меморіалі Андрієвського Сенюта друга


Олександра СенютаУ Львові 14-16 грудня 2010р. пройшов ХVІІ всеукраїнський турнір з фехтування пам’яті заслуженого тренера України, професора, колишнього ректора Львівського інституту фізкультури Вадима Андрієвського. Традиційно змагання, у яких взяли участь сильніші вітчизняні майстри фехтування на рапірах і шаблях, приймав універсальний спортивний зал СКА, що по вул. Грекова,1.
Першими на фехтувальні доріжки вийшли рапіристки. До півфіналу дісталися Катерина Ченцова (м.Київ), Анастасія Московська (м.Миколаїв), Марина Крамаренко (м.Луганськ) та студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олександра Сенюта.
А.Московська легко здолала Крамаренко 15:6, а О.Сенюта у драматичному поєдинку перемогла Ченцову 15:9. У фіналі сильнішою виявилася А.Московська, Олександра Сенюта – друга.
Десятикласниця ЛУФК Олена Шипілова посіла 5 місце, однокурсниця Сенюти Марта Лозинська – 19, Анастасія Ленчук (10кл.) – 21.
В змаганнях чоловіків вихованець ЛУФК Олексій Стрельцов (вип. 2006р.) виборов бронзову нагороду. Студент ІІ курсу Денис Ільїн – на 24 місці.
Джерело: http://zik.com.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФехтування

Фехтування

Вихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з фехтування на рапірах серед молодіТитул чемпіона України з фехтування на рапірах розіграли вихованці спортколеджуП'ятеро вихованців коледжу у топ-10 турніру сильніших рапіристів України Софія Твердохліб - срібна призерка кадетського ЧУ з фехтування на шпагахКлод Юнес - чемпіон, Ксенія Пантєлєєва - віцечемпіонка України з фехтуванняІгор Юрін та Михайло Боднар – серед кращих в Кубку України з фехтуванняГойда і Юрін на юніорському чемпіонаті Європи дев’яті у командіНа етапі Кубка світу у Барселоні Ксенія Пантєлєєва у топ-16Гойда і Юрін на юніорському Кубку світу у Лешно тринадцяті у командіАнастасія Гентош – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України Гойда і Юрін відігрались у командному турнірі і стали чемпіонамиНа Гран Прі Катару Ксенія Пантєлєєва у топ-20На Кубку світу в Удіне Ігор Юрін поступився майбутньому переможцюНа етапі Кубка світу у Гавані Пантелєєва і Шемякіна четверті Юрін і Гойда розіграли титул «Галицького лицаря» з фехтування на рапірах