50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Поміж футболістів оступились дев'ятикласники


Футболісти ЛУФК продовжують боротьбу за вихід у фінальну частину чемпіонату України серед дитячо-юнацьких колективів. У матчах 14 туру команди 10 і 8 класів грали вдома з тернопільською СДЮШОР.
Десятикласники (тренери І.Павлюх, А.Сапуга) впевнено провели свою гру і перемогли з рахунком 4:0 (голи на рахунку О.Дацишина-2, С.Кошки, О.Талапчука). Не зовсім пішла гра у восьмикласників (тренери Т.Павліш, А.Дулібський), але й вони здобули перемогу 2:1 (голи забили А.Якимів, В.Левчик).
Команди 11 і 9 класів свої ігри проводили у Вінниці, де зустрічались з місцевою ДЮСШ «Нива». Старшокласники (тренери Я.Дмитрасевич, В.Данилюк) своїх суперників декласували з рахунком 5:0 (забивали Ю.Красномовець-2, В.Страшкевич-2, І.Павлов), дев’ятикласники (тренери Р.Гнатів, В.Лобасюк) несподівано програли 1:3 (гол в активі В.Гладкого), чим значно ускладнили своє попадання у фінал. Вирішальним буде наступний тур, де команда виїжджає у Івано-Франківськ. В Івано-Франківську гратимуть і одинадцятикласники. Команди 10 і 8 класів 21 травня прийматимуть вдома моршинську «Скалу».
Турнірні таблиці після 14 туру:
U-14: 1. «Карпати» – 40оч., 2. УФК – 29оч., 3. «BRW-BIK» – 26оч. (після 13 ігор)
U-15: 1. УФК – 26оч., 2. «Карпати» – 25оч., 3. ФК «Львів» – 23оч.
U-16: 1. «Карпати» – 32оч., 2. УФК – 29оч, 3. «Волинь» – 25оч.
U-17: 1. УФК – 38оч., 2. «BRW-BIK» – 30оч., 3. «Карпати» – 29оч.
https://krasnodar.danila-master.ru православные памятники с крестом из гранита.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Десятикласники Львівського коледжу спорту - бронзові призери юнацького чемпіонату України з футболуФутболісти-восьмикласники спортколеджу - срібні призери юнацького чемпіонату УкраїниФутбольні команди Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату УкраїниПерші стикові ігри спортколеджу за вихід у фінальну частину чемпіонату України пройшли успішноТри команди спортколеджу продовжують боротьбу за нагороди юнацького чемпіонату України з футболуНаймолодші футболісти Львівського коледжу спорту-бронзові призери всеукраїнського турніру у ВінниціФутболісти спортколеджу продовжують боротьбу за вихід у вісімку кращих юнацьких команд УкраїниВсі чотири команди спортколеджу дружно здолали мукачівську футбольну академіюВихованець Львівського коледжу спорту Тарас Качараба - чемпіон Чехії з футболуДев'ятикласники спортколеджу перемогли у іграх із спорідненим закладом з ДніпраВипробування донецьким "Шахтарем" футболісти спортколеджу пройшли гідноНаймолодші футболісти спортколеджу серед лідерів юнацької елітліги УкраїниУВАГА! У Львівському коледжі спорту набирають здібних футболістів!З Київським "Динамо" футболісти Львівського коледжу спорту грали на рівнихВихованець спортколеджу Олексій Сич дебютував у збірній молодіжній України