50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Футболісти ЛУФК взнали суперників у фіналах


     12 червня 2017р. у Федерації футболу України відбулося жеребкування фінальних турнірів чемпіонатів України з футболу серед вікових категорій U-14, U-15, U-16 та U-17 у вищій лізі.
Суперниками команди 8 класу (тренери Олег Родін і Віталій Лобасюк) на першому етапі у групі «Б» будуть ДЮСШ №11 «Чорноморець» Одеса, «Зірка» Київ, "Шахтар" Донецьк. Групу «А» склали «Скала» Моршин, ОК ім. І.Піддубного Київ, «Металург» Запоріжжя, «Динамо» Київ.
Ігри цієї вікової категорії пройдуть з 15 до 22 червня 2017р. у м.м. Стрию і Моршині.
Календар ігор команди ЛУФК у групі:
15 червня, 1600 – «Шахтар»
16 червня, 1800 – ДЮСШ №11 «Чорноморець»
18 червня, 1800 – «Зірка»
Ігри будуть проходити у Стрию на стадіоні «Сокіл».
Команда 9 класу (тренери Тарас Павліш, Ігор Артимович) свої фінальні ігри буде проводити з 26 червня до 3 липня 2017р. у м.м. Сваляві та Поляні Закарпатської обл.
На груповому етапі суперниками команди будуть Олімпійський ліцей ім. І.Піддубного Київ, «Дніпро» Дніпро, УФК Дніпро.
Групу «Б» склали: «Шахтар» Донецьк, «Зміна-Оболонь» Київ, «Динамо» Київ, «Карпати» Львів.
Календар ігор команди 9 класу у групі:
26 червня, 1600 – ОК ім. І.Піддубного
27 червня, 1600 – УФК Дніпро
29 червня, 1600 – «Дніпро»
Ігри будуть проходити у Поляні.
Команда 10 класу (тренери Володимир Безуб’як, Станіслав Долуденко) вже виїхала у м.Запоріжжя, де з 16 до 23 червня 2017р. відбудеться фінал вікової категорії до 16 років.
Суперниками хлопців у групі «А» будуть «Зміна-Оболонь» Київ, «Шахтар» Донецьк і «Дніпро» Дніпро.
Групу «Б» склали «Металург» Запоріжжя, ОК ім. І.Піддубного, «Динамо» Київ і «Волинь» Луцьк.
Календар ігор команди 10 класу у групі:
16 червня, 1600 – «Дніпро»
17 червня, 1830 – «Зміна-Оболонь»
19 червня, 1600 – «Шахтар»
Команда 11 класу (тренери Володимир Вільчинський, Іван Павлюх) свій фінал проведе в Ужгороді з 25 червня до 2 липня 2017р. Суперниками команди на груповому етапі будуть «Арсенал» Київ, «Динамо» Київ та «Іллічівець» Маріуполь.
Групу «Б» склали «УФК-Олімпік» Харків, «Карпати» Львів, ОК ім. І.Піддубного Київ, «Шахтар» Донецьк.
Календар ігор команди 11 класу у групі:
25 червня, 1600 – «Арсенал»
26 червня, 1600 – «Іллічівець»
28 червня, 1600 – «Динамо»
Ігри відбудуться в Ужгороді на стадіоні «Спартак».
Після закінчення групових ігор відбудуться стикові ігри за місця. Команди, які посядуть перші і другі місця у групах, розіграють півфінали, переможці яких визначать чемпіона і віце-чемпіона України. Команди, які програли, виборюватимуть ІІІ місце і бронзові медалі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Футбол

Футбол

Десятикласники Львівського коледжу спорту - бронзові призери юнацького чемпіонату України з футболуФутболісти-восьмикласники спортколеджу - срібні призери юнацького чемпіонату УкраїниФутбольні команди Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату УкраїниПерші стикові ігри спортколеджу за вихід у фінальну частину чемпіонату України пройшли успішноТри команди спортколеджу продовжують боротьбу за нагороди юнацького чемпіонату України з футболуНаймолодші футболісти Львівського коледжу спорту-бронзові призери всеукраїнського турніру у ВінниціФутболісти спортколеджу продовжують боротьбу за вихід у вісімку кращих юнацьких команд УкраїниВсі чотири команди спортколеджу дружно здолали мукачівську футбольну академіюВихованець Львівського коледжу спорту Тарас Качараба - чемпіон Чехії з футболуДев'ятикласники спортколеджу перемогли у іграх із спорідненим закладом з ДніпраВипробування донецьким "Шахтарем" футболісти спортколеджу пройшли гідноНаймолодші футболісти спортколеджу серед лідерів юнацької елітліги УкраїниУВАГА! У Львівському коледжі спорту набирають здібних футболістів!З Київським "Динамо" футболісти Львівського коледжу спорту грали на рівнихВихованець спортколеджу Олексій Сич дебютував у збірній молодіжній України