55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Ситуацію із «Зміною-Оболонь» врятував Мирон Бідний


    У м. Запоріжжі 16 червня 2017р. розпочалася фінальна частина чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 16 років.
У першому матчі команда Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» зустрічалася з дніпровським «Дніпром». Вперта рівна гра закінчилася на користь дніпрян 1:0. В іншому матчі цієї групи донецький «Шахтар» досить легко переміг київську «Зміну-Оболонь» 4:1.
У другому турі суперником хлопців була «Зміна-Оболонь». Гра пройшла з перевагою львів’ян, яка на 34хв реалізувалася у забитий гол. Відзначився Данило Сікан. На 68хв кияни з пенальті зрівняли рахунок. А далі, як звично, м’яч ніяк не йшов у ворота. Ситуацію врятував Мирон Бідний (на фото), який вже у доданий час зумів забити 2 м’ячі. Отож, 3:1 і перша перемога у фіналі.
В останній грі групового етапу команда ЛУФК зустрічається з «Шахтарем», який у цей день переміг «Дніпро» 1:0 і став одноосібним лідером групи. Щоб продовжити боротьбу за медалі, нашим хлопцям потрібна лише перемога.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Футбол

Футбол

21 тур ПРО Ліги НЛМ: ЛФКС-КАРПАТИ у протистоянні з ДЮСШ ФА Кривбас20 тур ПРО Ліги НЛМ: три перемоги ЛФКС-КАРПАТИ у протистоянні з УФК-КривбасLeo CUP 2026 (U-13): ЛФКС-КАРПАТИ серед найкращих восьми команд України19 тур ПРО Ліги НЛМ: заліковий бал U-17 у протистоянні з «Динамо»18 тур ПРО Ліги НЛМ: максимум результату — чотири перемоги ЛФКС-КАРПАТИЛФКС-КАРПАТИ: три перемоги у 17 турі та ігровий досвід у поєдинках із «Шахтарем»16 тур Національної ліги майбутнього (ПРО Ліга): чотири перемоги ЛФКС-КАРПАТИ