50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Фітель у Європі четвертий


Фітель Олег27-28 січня 2012р. у м.Вінтенбергу (Німеччина) у програмі Vетапу молодіжного Кубка світу відбувся чемпіонат Європи з санного спорту серед юніорів.
У змаганнях юніорів на санях-двійках четверте місце посів український екіпаж у складі львів’ян Івана Винницького та студента ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олега Фітеля. Причому у першому заїзді хлопці фінішували третіми, а в кінцевому підсумку лише 0,08сек. поступилися бронзовим призерам Маріну Земаніку та Йозефу Петралаку зі Словаччини. Друга українська двійка у складі Володимира Бурого та учня 11 класу училища Анатолія Легедзи зупиниласьна 9 місці. Переміг німецький екіпаж Тім Брендель/Флоріан Функ.
У заїздах дівчат на санях-одиночках потрійну перемогу здобули німецькі санкарки, перемогла Айлін Фріш. Минулорічна випускниця ЛУФК Олена Стецків фінішувала одинадцятою, студентка ІІІ курсу Анастасія Полуситок – п’ятнадцятою, другокурсниця Олена Шхумова – дев’ятнадцятою, Галина Куречко (вип. 2011р.) – двадцятою.
Серед хлопців на санях-одиночках тернополянин Олександр Оболончик на 17 місці, Юрій Скиба (вип.2008р.) – двадцятий.
Завершувались змагання командною естафетною гонкою, яка, як відомо, у Сочі-2014 стане олімпійським видом змагань. Збірна команда України у складі львів’ян Олени Стецків, Антона Дукача, Івана Винницького і Олега Фітеля посіла 5 місце. Заслужену перемогу здобули німецькі санкарі, другі росіяни, на третьому місці – австрійці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спортуОлена Смага у топ-6 Кубка світу у АльтенберзіМох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спортуДанило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спорту