50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На світовій санкарській першості конкуренцію лідерам склала Стецків


Олена СтецківУ м.Інсбруку (Австрія) 31 січня – 1 лютого 2014р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту серед юніорів.
З поміж українських санкарів конкуренцію лідерам на світовій санкарській першості зуміла скласти вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). У змаганнях дівчат на одномісних санях Олена хоч і посіла 13 місце, чемпіонці Андреа Вюьттер з Італії вона поступилася лише 0,727 сек. Колишня однокласниця Олени Марта Коза фінішувала тридцятою, юна Ірина Левкович (10 кл.) – сорок п’ятою.
В заїздах юніорів на одномісних санях львів’янин Антон Дукач показав 23-ій результат. Перемогу святкував представник Німеччини Тоні Грьофе.
     В змаганнях на двомісних санях та у естафетній гонці кращими були господарі – австрійські спортсмени. Збірна України у складі Олени Стецків, Антона Дукача, одинадцятикласників училища Романа Радченкова та Ігора Легедзи у естафеті посіла 10 місце, а Роман Радченков і Ігор Легедза серед двомісних екіпажів – шістнадцяте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спортуОлена Смага у топ-6 Кубка світу у АльтенберзіМох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спортуДанило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спорту