50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильніших


10-12 січня 2020р. у м.Альтенберзі (Німеччина) відбувся IV етап Кубка світу з санного спорту.
Найкраще серед українців на етапі виступив екіпаж двомісних чоловічих саней у складі львів’ян Ігора Стахіва та Андрія Лисецького, який посів 18 місце. Двійка Ігор Гой та Мирослав Левкович (вип. 2017р., на фото) замкнула двадцятку найсильніших.
У з’їздах на одномісних санях кременчанин Андрій Мандзій та львів’янин Антон Дукач розмістилися по сусідству – на 27 і 28 місцях відповідно.
        Олена Смага (вип.ЛУФК 2017р.) і Олена Стецків (вип. 2011р.) у основну сітку Кубка світу не кваліфікувались, а в Кубку націй посіли 20 і 24 місця. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спортуОлена Смага у топ-6 Кубка світу у АльтенберзіМох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спортуДанило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спорту