50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десятку


17-18 січня 2020р. на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх були розіграні нагороди в індивідуальних видах санної програми змагань.
Першими на старт вийшли дівчата на одномісних санях. Перемогу за сумою двох з’їздів здобула німкеня Мерле Фрайбель. Кременчанка Юліана Туницька показала високий п’ятий результат.
Опісля визначалися переможці на двомісних санях серед хлопців. І тут рівних не було німецьким санкарям Морітцу Ягеру і Валентіну Стюдте. Українська двійка у складі дев’ятикласників Львівського училища фізичної культури Вадима Микиєвича і Богдана Бабури після першого з’їзду йшла на восьмому місці. Приблизно так само хлопці з’їхали і у другій спробі, однак були дискваліфіковані у зв’язку з порушеннями вимог до саней.
У з’їздах на одномісних санях серед хлопців переміг латвієць Гінтс Берзінс. Минулорічний випускник училища Роман Пилипів посів 13 місце.
Добре розпочали змагання на двомісних санях учениця 10 класу Олександра Мох і львів’янка Надія Антонюк (на фото). Після першого заїзду дівчата йшли на 7 місці, поступаючись лише 0,068сек польському екіпажу, а у другому з’їзді допустили ряд помилок і у кінцевому підсумку замкнули першу десятку.
     20 січня у Санкт-Моріці, де проходять змагання санкарів, буде розіграна командна естафета. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спортуОлена Смага у топ-6 Кубка світу у АльтенберзіМох, Микиєвич, Бабура та Марціновський серед лауреатів Кубка Україна з санного спортуДанило Марціновський - молодіжний чемпіон України з санного спорту